Všechny kurzy

SharePoint v Office 365

10 hodnocení

Kurzem provází Tomáš Kubálek a VŠE

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
80

Celková délka videí:
3:55 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se tvořit týmové weby – využijte intranet v Office 365.

Úkolem kurzu je seznámit účastníka s aplikací SharePoint, která je součástí systému Office 365. Kurz je připraven formou krátkých videí a doprovázen řadou dalších materiálů (podrobná učebnice v pdf formátu, vícedruhový záznam školení včetně záznamu plochy a prezentace, prezentace v PowerPointu, demonstrační soubory).

Kurz je určen pro zájemce o tvorbu intranetu z řad studentů vysokých a středních škol, pro zájemce z komerčních, neziskových a vzdělávacích firem. Absolvent by měl být schopen sám vytvořit týmový web (intranet) firmy, organizace, oddělení, pracovního či výzkumného týmu.

Tomáš Kubálek

Tomáš Kubálek

VŠ pedagog

Doc. Ing. Tomáš Kubálek, CSc. učí na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze předměty Manažerská informatika zaměřené a … číst více aplikace kancelářského balíku Office Pro Plus a Office 365. Působí na fakultě také jako systémový integrátor a je akademickým ředitelem Univerzity třetího věku. Je organizačním garantem kombinované formy výuky oboru Manažer obchodu. Více na http://sp.vse.cz/sites/fak2/kubalek.

VŠE

VŠE

Vysoká škola

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) je největší veřejnou vysokou školou ekonomickou v České republice. VŠE se … číst více člení na 6 fakult, které zájemcům nabízejí široké spektrum studijních oborů v  bakalářském, navazujícím magisterském i doktorském studijním programu. Pět fakult – Fakulta financí a účetnictví, Fakulta mezinárodních vztahů, Fakulta podnikohospodářská, Fakulta informatiky a statistiky a Národohospodářská fakulta – je umístěno v centru Prahy, Fakulta managementu působí v Jindřichově Hradci. Studium probíhá podle zásad Evropského systému převodu a akumulace kreditů (ECTS). Na VŠE studuje v současné době téměř 20 tisíc studentů. Zájem o studium každoročně výrazně převyšuje kapacitu školy. VŠE nabízí bakalářské studijní obory v češtině, angličtině a ruštině, navazující magisterské a doktorské studijní obory v češtině a angličtině.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Lekce

Založení webu
6. Založení webu 2:24
7. Obrazovka: Založení webu 4:26
Export do dalších aplikací
62. Export do dalších aplikací 2:48
Skupiny a oprávnění uživatelů
63. Skupiny uživatelů 1:04
64. Oprávnění uživatelů 3:55
Nastavení webu
76. Vzhled a chování webu 1:56
77. Šablona webu 0:51
78. Další šablony 2:56
Shrnutí a závěrečný test
79. Závěr 2:23
80. Závěrečný test

Hodnocení kurzu

4,5
10 hodnocení

Tereza Zůnová Před měsícem

Jedná se o nejobsáhlejší kurz o SharePointu, který jsem na českých webech dosud objevila. Jen je velká škoda, že v druhé části kurzu chybí záznamy obrazovky. Bylo by to mnohem přínosnější než pouhé povídání o jednotlivých funkcích...


Herman Kopkane Před měsícem

kurz vychazi z plneho kurzu na VSE, zde je to v druhe polovine jen o zadani a ne o reseni (asi k dohledani na VSE)
jako pdf material by mela byt v odkazu novejsi publikace pana Kubalka ("SharePoint a dalsi nastroje tymove spoluprace v Office 365")
jinak pan docent Kubalek ma Office jako vzdy vyborne zmaknute


Jakub Šidlík Před 3 měsíci

Kurz i lektor super, ale závěrečný test pokládá velmi špatné otázky.