Improvizace aneb jak být pohotový

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Vanda Gabrielová

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
43 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Vanda Gabrielová ze Školy improvizace vám představí mindset, díky kterému budete pohotovější a opravdovější a ukáže vám, jak trénovat dovednosti, se kterými se nikdy neztratíte - otevřenost, lehkost a sebedůvěru.

V kurzu si osvojíte

Efektivní komunikace

Cílem kurzu je seznámit diváka se základními principy improvizace a tréninkem dovedností, které nám pomáhají v každodenních interakcích. Jak trénovat, abychom i v nečekaných situacích pohotově zareagovali a nevyčítali si, že jsme měli udělat něco jiného.

Seznámíte se s technikami, které nás připravují jednat otevřeně, s lehkostí a sebedůvěrou.

V kurzu se naučíte:

  • Seznámíte se s principy improvizace, které pomáhají reagovat v nečekaných situacích.
  • Postupy, které pomáhají v komunikaci a spolupráci s druhými lidmi.
  • Tipy, jak trénovat improvizační dovednosti a rozšiřovat vlastní komfortní zónu.

Kurz je určený pro:

  • Lidi, kteří pracují v týmu, nebo tým vedou.
  • Lidi, kteří chtějí lépe vycházet s ostatními.
  • Lidi, kteří hledají u sebe sebevědomější a klidnější vystupování.
  • Lidi, kteří chtějí ve správnou chvíli umět zareagovat.

Osnova kurzu

Vanda Gabrielová

Vanda Gabrielová

Specialista na verbální i vizuální komunikaci a prezentační design

Vanda Gabrielová patří mezi hlavní lektory ve Škole improvizace. Ve své práci propojuje číst vícedvanáctileté zkušenosti z improvizace, zážitkové pedagogiky, dramatické výchovy a managementu. Vystudovala vzdělávání dospělých a personalistiku, v iO Theater v Chicagu prošla intenzivní školou divadelní improvizace a stovky dalších kurzů. Nyní se převážně orientuje na témata zdravé komunikace, řešení konfliktů a spolupráci.

Všechny kurzy lektora Vanda Gabrielová

Hodnocení kurzu

83 %

429 hodnocení
210x
125x
65x
16x
13x

Ludmila B.

Praktické ukázky a cvičení se mi velmi líbily.


David Heřmanský

Příjemné a kreativní, vřele doporučuji.


Anežka V.

Lektorka i účinkující cvičení jsou moc fajn, nic neumělého, naškrobeného. Líbily se mi příběhy/příklady lektorky. Tempo je povětšinou dobré, jen asi třikrát se mi stalo, že jsem něco nepostřehla a musela přetáčet zpět. Někteří lektoři zde na Seduu uvádí mnoho zdrojů, pramenů, autorů, citátů, pojmů... a utopí se v tom hlavní myšlenka - to lektorka nedělá, uvádí jen to nejdůležitější a podstatné. Cvičení nejsou složitá, dají se napodobit. Gestikulace lektorky, její oblečení i pozadí videa jsou příjemné na pohled a neruší. Na zvládnutí improvizace to bude chtít více než třičtvrtěhodinový kurz, ale v mnohém jsem se našla, v mnohém inspirovala, kurz mě zanechal pozitivně naladěnou a ráda si ho pustím znovu :-)

Reakce lektora:

“Anežko, děkuju moc za takovýhle krásný a poznatkový komentář. Upřímně mně to zahřálo na srdci :) Ať se vám daří. Vanda“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.