Jak na smlouvy se zaměstnanci

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
7

Celková délka videí:
19 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Objevte, jak v souladu s legislativou ošetřit potenciálně rizikové pracovněprávní situace.

Pracovněprávní dokumentace, v čele s pracovními smlouvami, je často doslova džunglí pro zaměstnance a zaměstnavatele. Přitom bývá vyhledávaným a vděčným objektem zájmu všech pracovněprávních kontrol a zároveň je téměř dopředu sepsaným rozsudkem v případě neshod mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem.

V tomto kurzu zjistíte například:

  • Co musí pracovní smlouva obsahovat, aby byla platná?
  • Co musí pracovní smlouva obsahovat, aby byla pro zaměstnavatele výhodná?
  • Jak v souladu se zákonnou legislativou prodloužit zaměstnanci zkušební dobu?
  • Proč je důležité a pro zaměstnavatele výhodné mít sjednané místo výkonu práce pro celou Českou republiku?

Kurzem vás provede zkušená personální ředitelka Irena Tůmová, která se ročně setká s více než tři tisíci uchazeči  o práci, se stovkami z nich podepíše pracovní smlouvu a poradí vám proto tajné tipy a triky, které se rozhodně v žádném zákoně ani v knize nedočtete. Dozvíte se, co si šeptají jen ti nejlepší personalisté a díky čemu jsou některé firmy schopné ušetřit více než milion korun ročně.

Absolventi kurzu získájí také možnost bezplatné individuální e-mailové konzultace přímo s Personální ředitelkou Irenou Tůmovou. V rámci zakoupení kurzu, mohou zaslat až tři e-mailové dotazy, které je k dané problematice zajímají a Personální ředitelka jim osobně poradí legislativně správný, ale především efektivní způsob řešení situace.

Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Irena Tůmová

Irena Tůmová

Vaše Personální ředitelka

Pokud vaše firma potřebuje ušetřit minimálně milion korun ročně, pak byste se měli obrátit na Irenu, která se zabývá recruitment managementem, číst vícepracovněprávním poradenstvím, motivací a osobním rozvojem zaměstnanců. Její specializací je pracovní právo a nastavení procesů, které zůstanou v souladu s legislativou a zároveň vám zajistí optimalizaci výdajů. Tyto služby nabízí firmám i soukromým osobám. Své zkušenosti předávala také jako vyučující top manažerům studijního programu MBA. Současně deset let působí jako personální ředitelka Invia.cz, a.s., kde ročně vyhodnotí tisíce životopisů uchazečů o zaměstnání. Má vzdělání v oblasti obchodního práva. Více o Ireně naleznete na www.personalnireditelka.cz

Hodnocení kurzu

68 %
12 hodnocení

Lucie Matějíčná

V prvni lekci bych zminila, ze pokud neni PS pisemne, nejedna se jen o duvod pro pokutu od IP, ale take ze tim vznika zamestnanci PP na dobu neurcitou bez ZD. Zminila bych taky, ze pro vznik PP je nejdulezitejsim dokumentem potvrzena zdravotni zpusobilost (vstupni prohlidka musi byt pred podpisem PS).


Jana Mádlová

Přednáška výstižná a poučná. Určitě využiji další kurz


Simona Černochová

Děkuji za skvělý kurz. Některé rady jsem hned využila. Naprosto úžasná je hlavně ta možnost zdarma konzultace s paní ředitelkou. Odpověděla mi ihned. A opravdu mi pomohla. Děkuji!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.