Jak (se) prodat textem

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Michelle Losekoot

Cena: 999 Kč s DPH

Počet lekcí:
21
Celková délka videí:
46 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Naučte se lépe psát online a přilákejte nové zákazníky, fanoušky a čtenáře.

V tomto kurzu odhalíte za necelou hodinu základy copywritingu, tedy umění prodávat a přesvědčovat textem. Osvojíte si zásadní tipy a triky copywriterů, které se vám budou hodit pro psaní prodeijních textů, příspěvků na sociální sítě, e-mailů, newsletterů či blogových článků. A to vše i za předpokladu, že se nepovažujete za kreativce či nadaného spisovatele. Copywriterem se člověk totiž nenarodí, copywriterem se člověk stává.

V kurzu se naučíte:

  • Jak zaujmout a přesvědčit textem
  • Jak psát výstižně, krátce a jasně
  • Jak tvořit text pro správnou cílovou skupinu
  • Jak dostat do textu příběh a emoce
  • Jak ovlivňovat textem

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří chtějí zlepšit a zefektivnit svou psanou komunikaci
  • Ty, kteří se chtějí svými texty odlišit od konkurence
  • Každého, kdo chce lépe propagovat svou firmu či sám sebe
  • Začínající copywritery a marketéry

Osnova kurzu

Michelle Losekoot

Michelle Losekoot

Obsahový marketér & copywriter

Michelle se živí marketingem více než deset let. Vymýšlí pro své klienty strategie a obsah na sociální sítě, pečuje o online komunity číst vícea píše texty. Posledních sedm let také školí firemní týmy a vede veřejné kurzy copywritingu a obsahového marketingu. Je držitelkou dvou ocenění v soutěži Fénix content marketing. Pomáhala s komunikací značkám jako Prague.eu, PUMA, Česká spořitelna, DHL, Henkel, Česká televize, Unilever nebo Nestlé. Pravidelně usedá v porotách marketingových soutěží a přednáší na konferencích.

Všechny kurzy lektora Michelle Losekoot

Hodnocení kurzu

95 %

345 hodnocení
282x
50x
10x
3x
0x

Jan P.

Nevím, komu je kurz určený, ale průměrně chytrý markeťák, který sleduje trendy, se v něm nic nového nenaučí.


Stanislav Kovář

Velmi jednoduše vysvětleno. Příjemný projev lektorky, který napomůže k zapamatování.


Blanka O.

Poučné a výstižné. Přesně, co jsem hledala.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.