Jak se ubránit syndromu vyhoření – svépomocný manuál

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Tereza Hodycová

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
48 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Neustále přibývá lidí, kteří se cítí vyčerpaní z práce, přestávají zvládat i běžné úkoly, mají problémy ve vztazích a přidávají se i fyzické potíže. Může se jednat o syndrom vyhoření.

Syndrom vyhoření je definován a subjektivně prožíván jako stav fyzického, emocionálního a mentálního vyčerpání. Rozvoji syndromu vyhoření však lze předcházet!

Co se v kurzu naučíte:

V kurzu zjistíte, zda vám hrozí syndrom vyhoření a jak v této situaci postupovat: jak se bránit a co konkrétně dělat. Kurz je vytvořen jako svépomocný manuál pro prevenci syndromu vyhoření.

Obsah kurzu je vytvořen na základě nejnovějších psychologických a medicínských poznatků v oblasti chronického stresu a syndromu vyhoření. Kurz nabízí „self-diagnostické“ testy a nástroje pro odhalení vlastního rizika a návody pro konkrétní preventivní kroky. Využitelnost pro praktický život je pro obsah kurzu stěžejní.

Cíle kurzu:

Po absolvování tohoto kurzu budete schopni:

  1. Rozpoznat počínající příznaky syndromu vyhoření
  2. Identifikovat rizikové faktory
  3. Podniknout konkrétní kroky k vlastní prevenci syndromu vyhoření

Pokud jsou již příznaky syndromu vyhoření – zvláště ty zdravotní – v pokročilém stádiu, doporučuji se obrátit na odborníka a využít psychologickou pomoc.

Kurz je určený pro:

  • Zapálené pracovníky všech profesí
  • Manažery a administrativní pracovníky
  • Zaměstnance ve službách
  • Sociální pracovníky a zdravotníky
  • Podnikatele
  • Ženy, ať už jsou zaměstnané nebo na mateřské dovolené
  • Všechny lidi, kteří se cítí přetížení a neví, jak z toho ven

Osnova kurzu

Tereza Hodycová

Tereza Hodycová

Lékařka, psychoterapeutka, lektorka

Profesně se věnuje psychoterapeutické práci se zaměřením na psychosomatiku a pořádá workshopy se zdravotní tematikou pro veřejnost a firemní číst víceklienty. Má dlouholeté zkušenosti s vedením workshopů pro prevenci civilizačních onemocnění, redukci stresu a syndromu vyhoření, seminářů se zaměřením na psychosomatické principy zdraví a nemoci i s individuálním poradenstvím. Ve své současné práci uplatňuje zkušenosti také z praxe v klinické medicíně i v korporátním sektoru. www.terezahodycova.cz

Všechny kurzy lektora Tereza Hodycová

Hodnocení kurzu

85 %

314 hodnocení
169x
85x
43x
9x
8x

Ilona H.

kurz byl poučný


Petr N.

Velice poučný kurz v kterém jsem se našel a donutil mne se na sebe podívat s nadhledem.


Milan M.

kurz ma zaujimal,lebo je to aktualna tema,ale zial bolo tam velmi vela omacky okolo.Viac ma zaujima ako riesit ten problem a nie popis 30 ludi co uz vyhoreli,alebo dalsich 20 co na nich robili vyskum.Skratil by som to cele na 15minut. Prve lekcie som dokonca zaspaval a citil som sa ako v skole. Nevedel som sa dockat koncu kurzu :( Cakal som od toho kurzu dost vela,ale zial nedockal som sa. Jedine co bolo napomocne, boli otazky,na zaklade ktorych sa da zistit,ci sa blizim vyhoreniu... A na konci sa ako hodnotenie kurzu nedalo dat hviezdiciek menej ako 5, no dal by som max 1* sorry

Reakce lektora:

“Milane děkuji za zpětnou vazbu. Jsem ráda, že jste při vašem tempu alespoň měl možnost si chvilku zdřímnout při mém kurzu - evidentně jste to potřeboval. Rychlé tempo, důraz na vysoký výkon a maximální efektivitu dlohodobě zvyšuje riziko syndromu vyhoření. Moc vám přeji, abyste našel klid a psychickou pohodu třeba v jiných kurzech. TH“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.