Jak si pamatovat jména a učit se jazyky

Nejprodávanější

Kurzem provází  Marek Sýkora

Už nikdy nezapoměňte jméno člověka, který se vám představí a objevte techniku, jak si usnadnit učení slovíček a gramatiky.

390 kč s DPH

Celková délka videí

18 min

Počet lekcí

8

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Chcete si zlepšit paměť?  Chcete se učit snadněji a nezapomínat? Myslíte si že učení je dřina? Tak to je tento kurz přesně pro vás!

Můžete se těšit na praktické rady, tipy a triky, které vám pomohou posunout paměť na neuvěřitelnou úroveň. To vše co nejvíce prakticky a konkrétně. Ukážeme si techniky, které používají všichni paměťový mistři a naučíme se je používat v běžném životě. Ukážeme Vám, že zapamatovat si cokoli je hračka!

Konkrétně se dozvíte:

  • Ukážeme si jaká je nejsnazší cesta k pamatování si jmen
  • Jak si pamatovat jména a tváře kolegů, klientů či nových přátel
  • Jak rozlišovat mezi lidmi, které potřebujete znát dnes/čtvrt roku/navěky
  • Jak zvládnout učení jazyka profesionálně
  • Jak na slovíčka a jak na gramatiku
  • Jak přistupovat ke studiu, aby Vás skutečně bavilo

Pro koho je kurz určen?

  • Pro každého, kdo si myslí, že na tváře a jména nemá buňky
  • Pro všechny, kdo se vymlouvá na stáří
  • Pro všechny, kteří si chtějí trvale zlepšit paměť
  • Pro všechny, kdo věří, že je nemožné jazyk zvládnout

Hlavně se vám ale Marek Sýkora pokusí dokázat, že učení rozhodně není mučení, ale zábava! A že to vlastně není žádná velká věda. Tak pojďme na to!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Marek Sýkora

Paměťový atlet, lektor a majitel paměťové školy, s.r.o.

Autor knihy LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle, přední český paměťový atlet, držitel mnoha rekordů, lektor na téma paměťové techniky a kouč číst víceosobní produktivity s mnohaletou praxí v oboru vzdělávání. Videozáznam z ranní show Dobrého rána České televize: https://youtu.be/cmOXF7yYT3o

Hodnocení kurzu

80 %

359 hodnocení
154x
110x
53x
30x
12x

Vladimír K.

Poučný kurz, ďakujem


Lucie P.

Velice pěkný kurz - stručné, jasné, použitelné :-) děkuji


Lenka K.

Pěkný přehledný kurz jako úvod do podrobnějších tohoto autora - určitě si je vyhledám.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.