Jak si zapamatovat kalendář, balíčky hracích karet i binární kódy

Cena: 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
5

Celková délka videí:
18 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Pochybujete, že si dokážete zapamatovat balíček karet? Nebo kalendář? Nepochybujte a naučte se techniku, jak na to.

Chcete si zlepšit paměť?  Chcete se učit snadněji a nezapomínat? Myslíte si že učení je dřina? Tak to je tento kurz přesně pro vás!

Můžete se těšit na praktické rady, tipy a triky, které vám pomohou posunout paměť na neuvěřitelnou úroveň. To vše co nejvíce prakticky a konkrétně. Ukážeme si techniky, které používají všichni paměťový mistři a naučíme se je používat v běžném životě. Ukážeme Vám, že zapamatovat si cokoli je hračka!

Konkrétně se dozvíte:

  • Jak za minutu zvládnout kalendář způsobem, že když Vám někdo řekne kterékoli datum, tak víte co zrovna bude za den v týdnu. Hodí se když plánujete schůzky, protože pondělky máte například porady, nebo každou středu výjezd atd.
  • Jak si zapamatovat balíčky karet a k čemu jsou karty dobré krom kasina
  • Jak využít binární kódy v každodenním životě a jak si je pamatovat.
  • Jak se učit do práce/školy.
  • Jak přistupovat ke studiu, aby Vás skutečně bavilo.

Pro koho je kurz určen?

  • Pro každého, kdo se chce učit zábavně.
  • Pro všechny, kdo si myslí, že na učení nového jsou staří.
  • Pro všechny, kteří si chtějí trvale zlepšit paměť.
  • Pro všechny, kdo věří, že je nemožné zapamatovat si vše napoprvé.

Hlavně se vám ale Marek Sýkora pokusí dokázat, že učení rozhodně není mučení, ale zábava! A že to vlastně není žádná velká věda. Tak pojďme na to!

Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Jak si zapamatovat kalendář, balíčky hracích karet i binární kódy


9:20


3:13


4:59


0:35Celková délka videí

18 min

Marek Sýkora

Marek Sýkora

Paměťový atlet, lektor a majitel Paměťové školy, s.r.o.

Autor knihy LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle, přední český paměťový atlet, držitel mnoha rekordů, lektor na téma paměťové techniky a kouč číst víceosobní produktivity s mnohaletou praxí v oboru vzdělávání. Videozáznam z ranní show Dobrého rána České televize: https://youtu.be/cmOXF7yYT3o

Hodnocení kurzu

76 %
10 hodnocení

Michal Pour

Lektor vlastně vysvětlí, že i magie je tvrdá práce :-) Za mě super kurz...


Martina Vrabelová

Témy sú veľmi zaujímavé ale každá jedna z nich by si zaslúžila samostatný kurz. Tento kurz je skorej lákadlom k ďalším kurzom.


Ing. Michal Chovanec

Je příjemné namáhat mozkové závity, aby nezlenivěly...

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.