Jak začít s budováním značky zaměstnavatele (Employer Branding)

Nejprodávanější

Kurzem provází  LMCPetr Liko a Lucie Macurová

Chcete se dozvědět, proč by právě pro vás měli lidé pracovat a jak je přitáhnout? Seznámíme vás s principy budování značky zaměstnavatele a dáme vám praktický návod, jak se do toho pustit. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:18 hod

Počet lekcí

19

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Dáme vám jednoduchý návod, který vás krok za krokem provede základními oblastmi budování značky zaměstnavatele. Nečekejte papouškování teorie, stavíme na našich dlouhodobých zkušenostech z praxe. Co se dozvíte, budete moci z fleku použít.

Co se v kurzu dozvíte:

  • Jak přemýšlet o vašich cílových skupinách
  • Jak sestavit nabídku, proč pracovat právě pro vás
  • Co dělat, když vaše značka není dost atraktivní
  • Jak vytvořit obsah, který zaujme
  • Jak naplánovat náborovou kampaň 

Pro koho je kurz určen:

  • HR specialisté
  • Manažeři menších a středních firem
  • Marketéři, kteří pomáhají s HR marketingem
  • Studenti personalistiky a marketingu
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
LMC

Internetová společnost

Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 3.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám číst vícenajít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 20.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.


Petr Liko

Hr marketing manager

Petr Liko je předním odborníkem na Employer Branding v ČR. Specializuje se na definování značek zaměstnavatelů, jejich budování a realizaci číst vícevelkých HR marketingových projektů. Během 15 let poznal všechny oblasti marketingu: od klasického po digitální, od interního po PR. Je expertem na Employer Branding a strategický HR marketing. Klientům LMC pomáhá najít cestu do srdce značky zaměstnavatele. Pořádá workshopy se zaměstnanci, destiluje podstatu značek, navrhuje komunikační strategie a věnuje se konzultační činnosti. Řídí HR marketingové projekty pro největší české a zahraniční společnosti. Stál také u zrodu netradičních projektů např. www.vimproc.cz.


Lucie Macurová

Senior hr marketing specialist

Lucie Macurová je zkušenou marketérkou s více než 10letou praxí. Posledních několik let se specializuje na konzultace a realizace projektů číst vícev oblasti HR marketingu. Po ukončení marketingových studií na VŠE sbírala zkušenosti ve full-service komunikační agentuře, kde si vyzkoušela snad všechny disciplíny z oboru - připravovala mediální strategie, reklamní kampaně, výzkumy či eventy, psala texty a vymýšlela koncepty. Nabyté zkušenosti nyní zhodnocuje ve prospěch klientů v různých HR marketingových projektech, jako jsou kariérní stránky či náborové kampaně, podílí se na tvorbě strategií Employer Brandingu, workshopech a různých HR analýzách.

Hodnocení kurzu

91 %

185 hodnocení
126x
44x
11x
3x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Hana D.

Jednoduše, stručně a jasně vysvětleno :)


Daniel D.

Kurz je menej interaktívny ale zato sú v ňom užitočné informácie


Andrea B.

*******

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.