Jak začít s budováním značky zaměstnavatele (Employer Branding)

Cena: 890 Kč s DPH

Sleva -50%: 445 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
19
Celková délka videí:
1:18 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete se dozvědět, proč by právě pro vás měli lidé pracovat a jak je přitáhnout? Seznámíme vás s principy budování značky zaměstnavatele a dáme vám praktický návod, jak se do toho pustit.

V kurzu si osvojíte

Dáme vám jednoduchý návod, který vás krok za krokem provede základními oblastmi budování značky zaměstnavatele. Nečekejte papouškování teorie, stavíme na našich dlouhodobých zkušenostech z praxe. Co se dozvíte, budete moci z fleku použít.

Co se v kurzu dozvíte:

  • Jak přemýšlet o vašich cílových skupinách
  • Jak sestavit nabídku, proč pracovat právě pro vás
  • Co dělat, když vaše značka není dost atraktivní
  • Jak vytvořit obsah, který zaujme
  • Jak naplánovat náborovou kampaň 

Pro koho je kurz určen:

  • HR specialisté
  • Manažeři menších a středních firem
  • Marketéři, kteří pomáhají s HR marketingem
  • Studenti personalistiky a marketingu

Osnova kurzu

LMC

LMC

Internetová společnost

Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 3.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám číst vícenajít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 20.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.

Všechny kurzy lektora LMC
Petr Liko

Petr Liko

HR Marketing Manager

Petr Liko je předním odborníkem na Employer Branding v ČR. Specializuje se na definování značek zaměstnavatelů, jejich budování a realizaci číst vícevelkých HR marketingových projektů. Během 15 let poznal všechny oblasti marketingu: od klasického po digitální, od interního po PR. Je expertem na Employer Branding a strategický HR marketing. Klientům LMC pomáhá najít cestu do srdce značky zaměstnavatele. Pořádá workshopy se zaměstnanci, destiluje podstatu značek, navrhuje komunikační strategie a věnuje se konzultační činnosti. Řídí HR marketingové projekty pro největší české a zahraniční společnosti. Stál také u zrodu netradičních projektů např. www.vimproc.cz.

Všechny kurzy lektora Petr Liko
Lucie Macurová

Lucie Macurová

Senior HR Marketing Specialist

Lucie Macurová je zkušenou marketérkou s více než 10letou praxí. Posledních několik let se specializuje na konzultace a realizace projektů číst vícev oblasti HR marketingu. Po ukončení marketingových studií na VŠE sbírala zkušenosti ve full-service komunikační agentuře, kde si vyzkoušela snad všechny disciplíny z oboru - připravovala mediální strategie, reklamní kampaně, výzkumy či eventy, psala texty a vymýšlela koncepty. Nabyté zkušenosti nyní zhodnocuje ve prospěch klientů v různých HR marketingových projektech, jako jsou kariérní stránky či náborové kampaně, podílí se na tvorbě strategií Employer Brandingu, workshopech a různých HR analýzách.

Všechny kurzy lektora Lucie Macurová

Hodnocení kurzu

92 %

178 hodnocení
124x
39x
11x
3x
1x

Hana D.

Jednoduše, stručně a jasně vysvětleno :)


Daniel D.

Kurz je menej interaktívny ale zato sú v ňom užitočné informácie


Andrea B.

*******

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.