Kompletní angličtina s Broňou Sobotkou

Cena: 3 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
287
Celková délka videí:
15:51 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Myslíte si, že na angličtinu nemáte buňky? Věříte, že některé věci prostě nikdy nepochopíte a že znít anglicky „cool“ a sebevědomě je pro vás nereálné? Tak to jste na správné adrese!

V kurzu si osvojíte

Broňa pomáhá studentům překonávat obavy a nejistoty z angličtiny už 15 let. A v tomhle novém maxikurzu pomůže taky vám. Srozumitelně, jasně a hlavně zábavně, protože jak sám říká: „Studium angličtiny by neměla být nuda, na to je náš život příliš krátký.“

V tomto velkém balíčku najdete hezky pohromadě všechny Broňovy kurzy vytvořené pro Seduo.cz do roku 2019 — na jednom místě a za skvělou cenu. Balíček neobsahuje novější kurzy: Jak na psaní emailů v angličtině, Ovládněte každodenní pokec v angličtině a Rozmluvte se anglicky.

Na co přesně se můžete těšit?

  • Podrobné vysvětlení a procvičení všech dvanácti anglických časů
  • Souhrn nejčastějších chyb, které my Češi v angličtině děláme (v gramatice, slovní zásobě, výslovnosti...)
  • Konečně jasný návod pro správné používání členů
  • Obrovskou kupu anglických idiomů (hudba, sport, zvířata a další)
  • Opravdu důkladné procvičení důležitých předložek
  • Velké množství cool frází a obratů pro každou příležitost
  • Popsání zákěřností anglického slovosledu, které nám často dělají problémy
  • Pořádnou zásobu anglických frázových sloves
  • A taky slova a fráze, které vás ve škole nenaučili, ale ve skutečném životě je opravdu oceníte

Zkrátka pořádná nálož angličtiny se vším všudy. Abyste si po poslední lekci mohli sebevědomě říct: "Alright!"

 

Osnova kurzu

76 NEJČASTĚJI ZAMĚŇOVANÝCH SLOV V ANGLIČTINĚ
Celková délka videí
15:51 hod
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Všechny kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnocení kurzu

96 %

103 hodnocení
91x
6x
3x
1x
2x

Patrik Krejčí

Mnoho zajímavých informací týkající se anglického jazyka. Děkuji

Reakce lektora:

“Díky moc, Patriku! ☺️“


Ivana Pařenicová

Skvělý kurz, ráda se k němu zase vrátím, abych si po čase věci zase zopakovala, protože je to zde přehledně vysvětleno. A také se podívám na další kurzy. 👍

Reakce lektora:

“Thank you soooo much, Iva! ☺️“


Jaroslava L.

lektor je zábavný, jen některé fráze asi nikdy nepoužiju :-)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.