Leadership v první linii očima generála NATO

i v audio verzi

Kurzem provází Petr Pavel České   + 2 další

Cena: 1 390 Kč s DPH

Sleva -50%: 695 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
46 min
Koupit kurz
Polské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Dobrý leader by se měl neustále inspirovat a vzdělávat, aby mohl inspirovat ostatní. Inspirujete se pohledem na leadership očima bývalého nejvyššího vojenského představitele NATO – očima generála Petra Pavla.

Myslíte si, že leadership je jen frustrace a dřina? Může to být také zábava, může vám to přinášet radost. Záleží na tom, jak se vám podaří nastavit vztahy v týmu, jak se vám podaří je přesvědčit, že dosahovat dobrých výsledků se dá i v pohodě a v klidu. 

V tomto kurzu se s vámi podělí bývalý nejvyššího vojenský představitel NATO a náčelník Generálního štábu Armády ČR ve výslužbě o své zkušenosti v armádě a o jeho pohled na to, co dělá dobrého lídra. Zároveň vám nabídne svůj pohled na to, jaké principy z armády lze aplikovat i při vedení týmu v byznysu. V kurzu se zaměří na to, že v současné době není leadership v armádě jen o vyžadování disciplíny, ale také o práci s motivací, důvěrou a týmovou spoluprací. 

V kurzu dozvíte:

  • jak vnímá rozdíl mezi leaderem a manažerem
  • jaké jsou vlastnosti dobrého leadera 
  • jak pracovat s motivací
  • jak na vedení lidí a komunikaci v krizových situacích
  • a co se leadeři mohou naučit od velitelů z armády o práci s týmem

Kurz je určený pro:

  • ty, kteří chtějí získat další inspiraci pro vedení lidí
  • ty, kteří chtějí zlepšit své vztahy s druhými lidmi v týmu
  • ty, kdo chtějí, aby se jejich tým neustále zlepšoval

Osnova kurzu

Petr Pavel

Petr Pavel

Armádní generál ve výslužbě

Generál Petr Pavel dosáhl nejvyšších vojenských postů jak v Armádě ČR – náčelník Generálního štábu číst více(2012-2015), tak i v Severoatlantické alianci – předseda vojenského výboru NATO (2015–2018). Byl účastníkem několika zahraničních vojenských misí a za vykonané hrdinské činy obdržel řadu vyznamenání AČR i vysoké zahraniční řády, mj. nejvyšší vyznamenání Francie a USA. Absolvoval studia ve Vysoké vojenské škole pozemního vojska ve Vyškově, postgraduální studium zpravodajství na Vojenské akademii v Brně, vysokou štábní školu v Camberley (Velká Británie), Královskou akademii obranných studií v Londýně (2005) a na King’s College London, kde získal titul Master of Arts (M.A.) v oboru mezinárodních vztahů (2006). Velitelské zkušenosti získal u útvaru zvláštního určení v Prostějově, společných sil i jako zástupce Armády ČR v mezinárodních institucích. Dnes se věnuje besedám s občany a dělí se o své zkušenosti se zvládáním krizových situací a bezpečnostních hrozeb. Během jarní koronavirové epidemie založil sbírku Spolu silnější, která pomáhala lidem v první linii.

Všechny kurzy lektora Petr Pavel

Hodnocení kurzu

92 %

1 837 hodnocení
1327x
343x
137x
19x
11x

Pavla D.

Znalosti získané z kurzu jsou pro mne inspirativní, na některých uvedených příkladech jsem si ověřila, že jsem jako vedoucí týmu jednala správně i když jsem neměla tyto znalosti


Věra M.

Kurz byl jasný a srozumitelný a určitě se z něj dá čerpat pro osobní rozvoj


Lukáš Zachař

Výborný kurz!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.