Lean Canvas: Od nápadu k fungujícímu byznysu

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Josef Dvořák a Míša Vlasáková

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
31 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Nápad má kdekdo. Úspěšný produkt ale musí mít kromě dobré myšlenky i fungující business model.

Máte nápad na nový produkt a chcete ho realizovat? Podle výzkumů až 80 % nových produktů neuspěje, nejčastěji proto, že se tvůrci nápadu zamilují do svého řešení a jdou ho rovnou hlava nehlava vyrobit. Výsledkem jsou často produkty, které nikdo nepotřebuje.

V kurzu si osvojíte Business modelování pomocí Lean Canvas(u).

Pokud chcete s novým produktem uspět, potřebujete najít fungující business model předtím, než začnete investovat do jeho výroby a zároveň dřív, než vám dojdou peníze, motivace nebo se to podaří někomu jinému. Cesta od nápadu k fungujícímu business modelu není lineární, je plná slepých uliček a iterací. V kurzu se naučíte používat velmi užitečný nástroj Lean Canvas, který vám pomůže se na této cestě neztratit.

Kurz je zejména vhodný pro ty, kteří chtějí zvýšit pravděpodobnost úspěchu nového produktu.

V kurzu se naučíte:

  • Používat nástroj Lean Canvas na praktickém příkladu z naší inovační praxe
  • Přemýšlet způsobem, který zvyšuje šance na úspěch nového produktu na trhu

Kurz je určený pro:

  • Produktové manažery, kteří chtějí posílit svoje dovednosti v tvorbě inovativních produktů
  • Podnikatele, kteří mají nápad, který chtějí realizovat
  • Pro kohokoliv s podnikavým duchem 

Studijní materiál ke kurzu:

  • Pod první lekcí si můžete stáhnout Lean Canvas šablonu

Osnova kurzu

Josef Dvořák

Josef Dvořák

Partner

Josef je zkušeným produktovým manažerem a partnerem inovační agentury Direct People. Podílel se na číst vícevíce než dvou desítkách projektů pro klienty z různých odvětví. Jeho klienty jsou například Linet, LMC aj. Jeho hlavní misí je objevovat a přivádět na trh inovativní produkty, které zejména velkým firmám přináší nové zdroje růstu.

Všechny kurzy lektora Josef Dvořák
Míša Vlasáková

Míša Vlasáková

Innovation Leader

Míša je unikátní kombinací produktového manažera, psychologa a lektora. V inovační agentuře číst víceDirect People má bohaté zkušenosti s vedením inovačních, vzdělávacích a výzkumných projektů. Jejími klienty jsou například Dr. Max, LMC, Mastercard aj. Její hlavní misí je využít psychologickou praxi pro hluboké pochopení potřeb a problémů zákazníků, na čemž staví tvorba inovativních produktů.

Všechny kurzy lektora Míša Vlasáková

Hodnocení kurzu

90 %

62 hodnocení
40x
13x
8x
1x
0x

Jan Zeman

Super nástroj, krásně a stručně představený.


Jitka P.

Skvěle vysvětleno na příkladu z praxe. Kurz je celkově plný konkrétních situací a příkladů. Také mi přišlo hodně užitečné shrnutí toho nejdůležitějšího na konci každé lekce. Sympatičtí lektoři :)


Dominika Vítková

Super a přínosné👍

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.