LinkedIn - nástroj pro získávání zákazníků a budování vztahů

hodnocení 98 %

Kurzem provází Lukáš Cypra

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
23

Celková délka videí:
2:12 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

LinkedIn není jen nástroj pro hledání zaměstnání nebo lovení zaměstnanců. Je to skvělý nástroj pro hledání zákazníků a obchodních příležitostí. Naučte se jej také využívat.

Sociální síť LinkedIn je vnímána hlavně jako nástroj pro personalisty, rekrutéry a hledače nového zaměstnání. K tomu se určitě hodí dobře a existuje hned několik kurzů, které ukazují jak na to.

Kromě toho je ale LinkedIn také výborným nástrojem pro akvizici, tedy získávání nových zákazníků, a to především v segmentu B2B (business-to-business), ale také pro rozvíjení vztahů s těmi stávajícími a hledání nových obchodních příležitostí.

V srpnu 2016 bylo na LinkedInu registrováno více než 1 000 000 uživatelů z ČR, a to z různých oborů (tedy nejen IT a HR jako tomu bylo dříve…), se kterými je možné se zkontaktovat, diskutovat, propojit a hledat možnosti spolupráce.

Tento kurz vás provede různými zákoutími LinkedInu tak, abyste jej pro získávání svých zákazníků byli schopni využívat i vy a doplnili tak stávající způsoby, které pro získávání zákazníků využíváte.

Jaká témata probereme?
●    Co od LinkedInu v tomto směru čekat, co ne a proč?
●    Základní prvky LinkedInu - profil, feed, kde co najít atd.
●    Osobní profil - pár hlavních bodů.
●    Oslovení / kontaktování lidí - konkrétní postupy, jak oslovovat, navazovat vztahy atd.
●    Skupiny - k čemu jsou dobré a k čemu ne
●    Firemní stránka - ano, ne, proč?
●    Varianty LinkedIn Premium - ano, ne, proč?
●    Reklamní kampaně na LinkedInu.
●    Různé doplňky a nástroje, kterými si práci s LinkedInem zjednodušit.

U každého tématu se dozvíte jak základy (pokud bude třeba), tak různé zkratky, tipy a triky, ke kterým jsem se za 10 let využívání LinkedInu dopracoval.

Pro koho je kurz určen?
●    obchodníky v B2B, nezávisle na oboru či velikosti firmy,
●    marketéry a ostatní zaměstnance, kteří se podílí na získávání/oslovování zákazníků,
●    freelancery,
●    podnikatele, kteří odpovídají i za obchodní aktivity.
●    kohokoliv dalšího, koho LinkedIn, případně B2B obchod zajímá :-)

Předpokladem pro úspěšné absolvování kurzu je alespoň základní znalost fungování sociálních sítí, je dobré znát minimálně základy vlastního LinkedInu.

Lukáš Cypra

Lukáš Cypra

Inspirátor, konzultant a externí obchodní ředitel

Lukáš se věnuje především B2B obchodu - celkem již 18 let, takže je čerstvě obchodnický dospělák :) Působil jako obchodník, konzultant či číst víceobchodní ředitel např. v Unicornu, Siemens Enterprise Communications či Inmite. V tuto chvíli již třetím rokem působí na volné noze jako inspirátor, konzultant a sales kouč v B2B segmentu a LinkedIn využívá již 10 let k aktivnímu rozvoji své sítě, vztahů a projektů. Věnuje se i podpoře začínajících firem ve spolupráci s akcelerátory pražského Impact HUBu nebo plzeňského DEPO2015. LinkedIn profil.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

98 %
11 hodnocení

Vladimír Hřebíček

Inspiroval mne k aktivním krokům na LinkedIn.


Jitka Holíková

Perfektní, není co vytknout, dobré rady a tipy... hned je jdu vyzkoušet ;-) P.S.: Výborný projev lektora!!!


Eliška Vyhnánková

Super kurz, Lukáši! Díky za něj.


Ivan Húšťava

Velmi přínosné, dík kurzu jsem pochopil možnosti, které LinkedIn skýtá. Doporučuji.


Jiri Simek

Prehledne, poutave, lehce srozumitelne, se spoustou praktickych napadu z ruznych oblasti.


Jan Markovič

Lukáši, Váš kurz je profesionálně zpracovaný, přehledný, komplexní a informacemi nabitý. Mohu říci, že jsem svůj dosud zcela nevyužívaný profil měl nastavený zcela intuitivně, leč překvapivě ne až tak zoufale, jak jsem sám čekal. :-) Proto mne zde čekají relativně malé úpravy, zato se těším na mnohá vylepšení, včetně mobilních kanálů, o kterých jsem se od Vás dověděl. Nemám co vytknout. :-)
Držím Vám palce!
Honza Markovič


Jiri Kakac

výborná prezentace a velmi užitečné informace s praktickým dosahem do každodenní praxe.


Petra Deylová Holá

Přehledný, dobře strukturovaný a srozumitelný kurz. Lektor s velice příjemným projevem, který Vás nenechá odejít, dokud vše neshlédnete až do konce. Děkuji za kurz, více takových :-)