Mentoring: Nechte si poradit a odbrzděte kariéru

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Lenka Mrázová

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
16
Celková délka videí:
50 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Přestaňte ztrácet čas hledáním dalších návodů na úspěch, které vaší situaci odpovídají jen zčásti. Raději se poraďte s mentorem a zvládněte věci v kratším čase, snáze a líp.

Získat praktickou radu šitou na mírou jen vám, od někoho, komu opravdu věříte, je sen. Na internetu je spousta rad, přečetli jste hodně knih, chodíte pravidelně na školení, víte toho hodně.

Spíš než obecnou radu možná právě teď hledáte někoho, kdo už byl ve srovnatelné situaci. Kdo vám řekne, co by dělal na vašem místě. Kdo bude chtít nezištně sdílet. Koho budete se svými problémy opravdu zajímat...

V kurzu zjistíte, že rádci, co vám poradí na míru, existují. Ukážeme si, jak se k osobním rádcům (= mentorům) dostat a jak si dobře nastavit mentoringový vztah, abyste z něho vytěžili maximum.

Ředitelé a majitelé firem se dozví, jak mohou léty naakumulované cenné zkušenosti lidí 50+ přenést na mladší a uchovat nejcennější know-how ve firmě.

Manažeři týmu zralých lidí zjistí, jak využít mentoring, aby každý člen týmu uměl z nových digitálních vychytávek přesně, co potřebuje a naučil se to v tempu, které mu sedí. Kurz je plný praktických příkladů ze života, co kdy fungovalo, i co ne a proč.

V kurzu se naučíte:

  • Kde a jak nalézt svého mentora 
  • Co udělat pro to, aby váš vztah dobře fungoval 
  • Jak se stát ještě lepším mentorem 
  • Jak ve firmě vytvořit systém strukturovaného předávání zkušenosti

Kurz je určený pro:

  • Lidi na nové pracovní pozici, s novou pracovní náplní 
  • Ty, kteří hledají, kde a jak získat radu přímo na jejich situaci
  • Zkušené, kteří chtějí své znalosti a zkušenosti efektivně předávat 
  • Pro všechny, kteří se chtějí ve své práci posunout

Osnova kurzu

Lenka Mrázová

Lenka Mrázová

Mentorka, lektorka, autorka, koučka

Inspiruje lidi ke změně jejich uvažování, zvyšuje jejich efektivitu a dopad, dbá o dlouhodobě udržitelný pracovní výkon. Po 21 letech ve číst vícešpičkových poradenských firmách (z toho 15 let v PwC), řízení velkých týmů a projektů vyměnila sféru přesných čísel a procesů za sféru tvořivého rozvoje lidí. Je mentorkou v programech na rozvoj talentovaných žen a ve start-up akcelerátorech.  www.lenkamrazova.cz

Všechny kurzy lektora Lenka Mrázová

Hodnocení kurzu

83 %

91 hodnocení
46x
20x
19x
3x
3x

Slávka Zahurancová

ok:-)


David Mlčák

jediné, co vím je, jaký je rozdíl mezi mentorem a koučem. Našel jsem jiné kurzy, které mi dali mnohem více. Přesto děkuji úsilí paní lektorky


Dana Dudová

Velmi slabý test

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.