Mindfulness I: Jak zlepšit svou pozornost a zachovat si nadhled

hodnocení 88 %

Kurzem provází Marek Vich

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
14

Celková délka videí:
49 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Stává se vám někdy, že se nedovedete dostatečně soustředit na úkoly či lidi kolem sebe? Poznejte mindfulness a zlepšete svou pozornost!

Máte starostí nad hlavu, stále nad nimi musíte přemýšlet a nedovedete kvůli nim třeba i usnout?

Pokud ano, tak tento kurz pro vás může být řešením. Dozvíte se, jak rozvinout své mindfulness, nebo-li schopnost uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Desítky vědeckých studí potvrzují mindfulness jako efektivní cestu pro zlepšení pozornosti,  zvládání stresu a zkvalitnění mezilidských vztahů. V současné době je proto mindfulness běžnou součástí rozvojových programů ve společnostech jako Google či McKinsey a výukových programů na univerzitách jako Oxford, Cambridge, nebo Berkeley.

Co se v tomto kurzu můžete naučit:

  • Jak zlepšit svoji soustředěnost?
  • Jak úspěšně relaxovat i v rušném prostředí a časové tísni?
  • Jak vnést více vitality do každého dne?
  • Jak posílit svoji imunitu a překonat nespavost?
  • Jak úspěšně zavést praxi mindfulness do svého života a maximálně využít její potenciál?

Chcete se rozvědět, jak může mindfulnes pomoci právě vám? Pojďte to také zkusit!

Marek Vich

Marek Vich

Lektor mindfulness

Marek Vich je specialista na rozvoj mindfulness. Jako lektor a kouč pomáhá lidem zvládat stres, zlepšovat pozornost a budovat kvalitní mezilidské vztahy. Je číst vícetaké zakladatelem projektu Mindfulness Club, který se zaměřuje na rozvoj mindfulness v organizacích a ve vzdělávání. Věnuje se také výzkumu v oblasti mindfulness na půdě Vysoké Školy Ekonomické v Praze. Praxe mindfulness je však především jeho osobní zálibou a intenzivně se jí věnuje na každodenní bázi.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

88 %
609 hodnocení

Ing. Lucie Kouglová

Výborné. Skvěle podáno pro širokou veřejnost. Toto již delší dobu praktikuji v rámci meditací a potvrzuji, že to funguje.


Monika Hoňková

Moc se mi kurz líbil, určitě budu pokračovat.


Michal Hospodarčík

Bylo to super.


Jiří Chudáček

Kurz se mi líbil a budu s mindfulness pokračovat. Děkuji


bc.libuse.kalova@gmail.com

Kurz byl zajímavý a přínosný. Praktiky popsané v kurzu určitě vyzkouším. Kurz bych doporučila jiným lidem.


Eva Pernicová

Kvůli nepříjemné gestikulaci lektora jsem měla zavřené oči a tedy se těžko bránila usnutí. Podstatné informace a návody by se dle mého názoru daly shrnout do pěti minut - přišlo mi to velmi zdlouhavé.


Jaroslav Jeřábek

Kurz jednoduše, přehledně a jasně vysvětluje co to ten Mindfulness vlastně je :-)
Lektora hodnotím za 1.


Lucie Srovnalíková

Kurz byl srozumitelný.


Rudolf Pisch

Super, děkuji opravdu zajímavý kurz.


Maria-Michaela Hrubá

Jsem opravdu nadsena z kurzu a jsem rada, ze jsem se dozvedela neco noveho. Super...