Mindfulness II: Jak zvládat stres

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Marek Vich

Cena: 399 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:02 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Poznejte účinné techniky mindfulness, které vám pomohou vnést více rozvahy a klidu do každodenních situací.

V kurzu si osvojíte

Worklife balance

Každý jistě ví, co je stres. Nedokončené projekty, důležitá jednání, nepříjemný kolega nebo klient - to vše a mnohé další nás občas dostává pod tlak.

Stres však není neřešitelný problém a tento kurz vám ukáže, jak na to.

Naučíte se tři účinné techniky mindfulness, které vám pomohou vnést více rozvahy a klidu do každodenních situací. Mindfulness je schopnost uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Desítky vědeckých studií opakovaně potvrdily její příznivé výsledky pro zvládání stresu, zlepšení pozornosti i zkvalitnění osobních i profesních vztahů. Řada společností jako Google, Intel, či Yahoo, dnes tyto metody využívá, aby pomáhala zkvalitňovat život svých zaměstnanců.

Co se v tomto kurzu můžete naučit:

  • Jak účinně zvládat každodenní stres?
  • Jak zachovat chladnou hlavu i v emočně náročných situacích?
  • Jak se více uvolnit během náročných jednání?
  • Jak zlepšit svoji soustředěnost?
  • Jak překonat únavu a nespavost?
  • Jak úspěšně zavést praxi mindfulness do svého života a maximálně využít její potenciál?

Osnova kurzu

Marek Vich

Marek Vich

Lektor mindfulness

Marek Vich je specialista na rozvoj mindfulness. Jako lektor a kouč pomáhá lidem zvládat stres, zlepšovat pozornost a budovat kvalitní mezilidské vztahy. Je číst vícetaké zakladatelem projektu Mindfulness Club, který se zaměřuje na rozvoj mindfulness v organizacích a ve vzdělávání. Věnuje se také výzkumu v oblasti mindfulness na půdě Vysoké Školy Ekonomické v Praze. Praxe mindfulness je však především jeho osobní zálibou a intenzivně se jí věnuje na každodenní bázi.

Všechny kurzy lektora Marek Vich

Hodnocení kurzu

81 %

128 hodnocení
63x
34x
15x
7x
9x

Michal Horák

Velké zklamání, nechci tento kurz vůbec hodnotit, pokud se lektor podívá na kurz paní Kordy Jedzokové na stejné téma a bude soudný, odpoví si sám. Na tento kurz jsem šel s tím, že se dozvím něco nového, co jsem se nedozvěděl u paní Jedzokové. Tady jsem se nedozvěděl nic. Lektor prakticky ukázal, že to co se naučil, použít v praxi neumí. Lektor byl v křeči a jeho projev byl totálně nepřirozený, neumí propojit teorií s praxí. Pokud bych se na tento kurz podíval jako první, pak bych disciplínu mindfulness ignoroval i nadále.


Ivan Š.

Neprirodzený prejav a gestikulácia prednášajúceho.


Jana S.

Rušila mě gestikulace lektora, nemohla jsem se soustředit na obsah.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.