Mindfulness II: Jak zvládat stres

Co se v kurzu naučíte

Poznejte účinné techniky mindfulness, které vám pomohou vnést více rozvahy a klidu do každodenních situací.

V kurzu si osvojíte

Každý jistě ví, co je stres. Nedokončené projekty, důležitá jednání, nepříjemný kolega nebo klient - to vše a mnohé další nás občas dostává pod tlak.

Stres však není neřešitelný problém a tento kurz vám ukáže, jak na to.

Naučíte se tři účinné techniky mindfulness, které vám pomohou vnést více rozvahy a klidu do každodenních situací. Mindfulness je schopnost uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Desítky vědeckých studií opakovaně potvrdily její příznivé výsledky pro zvládání stresu, zlepšení pozornosti i zkvalitnění osobních i profesních vztahů. Řada společností jako Google, Intel, či Yahoo, dnes tyto metody využívá, aby pomáhala zkvalitňovat život svých zaměstnanců.

Co se v tomto kurzu můžete naučit:

  • Jak účinně zvládat každodenní stres?
  • Jak zachovat chladnou hlavu i v emočně náročných situacích?
  • Jak se více uvolnit během náročných jednání?
  • Jak zlepšit svoji soustředěnost?
  • Jak překonat únavu a nespavost?
  • Jak úspěšně zavést praxi mindfulness do svého života a maximálně využít její potenciál?

Osnova kurzu

Marek Vich

Marek Vich

Lektor mindfulness

Marek Vich je specialista na rozvoj mindfulness. Jako lektor a kouč pomáhá lidem zvládat stres, zlepšovat pozornost a budovat kvalitní mezilidské vztahy. Je číst vícetaké zakladatelem projektu Mindfulness Club, který se zaměřuje na rozvoj mindfulness v organizacích a ve vzdělávání. Věnuje se také výzkumu v oblasti mindfulness na půdě Vysoké Školy Ekonomické v Praze. Praxe mindfulness je však především jeho osobní zálibou a intenzivně se jí věnuje na každodenní bázi.

Všechny kurzy lektora Marek Vich

Hodnocení kurzu

82 %

179 hodnocení
92x
42x
25x
11x
9x

Zuzana K.

Kurz sa mi veľmi páčil. Pre mňa je veľmi užitočný, nakoľko mám problémy so zvládaním stresu. Cvičenia sa dajú ľahko naučiť. Už pri prvom nácviku cvičení som pocítila pozitíva. Lektor je vynikajúci, jeho výklad je zrozumiteľný, ľahko zapamätateľný. Svojím príjemným prejavom pôsobí ukľudňujúco a vďaka aj jednoduchému výkladu som si veľa vecí zapamätala na prvé počutie. Kurz doporučujem aj ostatným účastníkom.


Tereza Hotárková

U videa mě rozptylovala gestikulace rukou natolik, že jsem přestávala vnímat co lektor říká. Celkově mě kurz moc nenadchl, přesto že mě tématika zajímá.


Marie K.

Jednoduše vysvětlené i s praktickými civčeními.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:02 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup