Motivující zpětná vazba, aneb zapomeňte na “sendvič”

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Zvyšte motivaci svého týmu kvalitní zpětnou vazbou. Naučte se ji předávat v různých situacích, různým lidem.

Zpětná vazba není „šikulka“ ani „lempl“. Pojďme se společně podívat na to, jak vám může zpětná vazba zvýšit kvalitu práce i mezilidských vztahů. Když totiž dokážete lidem dobře předat informaci o tom, v čem se můžou zlepšovat a co jim jde skvěle, bude je práce víc bavit a budou v ní lepší.

V kurzu se dozvíte pravidla, na kterých můžete dál stavět, a reálné situace, se kterými se pravděpodobně potkáte.

V kurzu se naučíte:

  • Co ve zpětné vazbě nefunguje.
  • Jak pracovat s oceněním i kritikou.
  • Jak uchopit zpětnou vazbu v ročním hodnocení.
  • Jak to udělat, abyste se nebáli zpětnou vazbu dávat ani přijímat.

Kurz je určený pro:

  • Ty, kteří chtějí ze svých kolegů dostat to nejlepší.
  • Ty, kteří chtějí zlepšit své vztahy s druhými lidmi.
  • Ty, kdo chtějí, aby se jejich tým neustále zlepšoval.

Studijní materiál ke kurzu:

  • Pod první lekcí si můžete stáhnout kompletní studijní materiál ke kurzu
  • Můžete ho využívat během kurzu nebo pro další studium

Osnova kurzu

Renata Novotná

Renata Novotná

Konzultantka a mentorka týmové efektivity, procesů a delegování

Renata Novotná vystudovala filosofii a podnikovou ekonomiku. 10 let vedla týmy zaměřené na zvyšování spokojenosti zákazníků i zaměstnanců, číst víceprimárně v bankovním sektoru. Po 10 letech se přesunula do segmentu malých a středních firem. Nyní jako expertka konzultuje ve firmách procesní řízení, týmovou efektivitu a delegování práce. www.renata-novotna.cz

Všechny kurzy lektora Renata Novotná

Hodnocení kurzu

93 %

1 366 hodnocení
997x
270x
75x
12x
12x

Ota Faldyna

Už to jedu po druhé a pořád je to pecka.


Tomáš H.

Absolvování kurzu jsem doporučil jako rozvojové opatření několika manažerům - to je asi nejlepší zpětná vazba. Kurz obsahuje prakticky vše, co v praxi manažer potřebuje. Lektorka mluví stručně, jasně, bez zbytečných emocí, nebo odbočování do dlouhých příběhů z minulosti. Zvolený jazyk je velice je jednoduchý a přímý.


Petr T.

Kurz hodnotím jako velmi dobře zpracovaný. Bylo to pro mě přínosné a spoustu věcí, o kterých lektorka hovořila, mohu okamžitě použít v praxi:o) Snad jen kdyby paní lektorka méně gestikulovala rukama...působí to trochu rušivě.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 890 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
48 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup