Návyky efektivních lidí

i v audio verzi

Kurzem provází Daniel Gamrot České

Co se v kurzu naučíte

Představte si, že ležíte na smrtelné posteli a máte hodinu na rekapitulaci svého života. Chcete, aby vám to ohlédnutí dávalo co největší smysl? Právě k tomu vám pomůže sedm návyků skutečně efektivních lidí.

„Chcete zvýšit svou efektivitu, zlepšit plánování a začít pracovat na pro vás smysluplných aktivitách? Pak se vám budou hodit praktické tipy, které jsem pro vás dal na jedno místo. Proaktivita, myšlenka na konec, prioritizace, win-win řešení a další principy pro vyšší osobní produktivitu - to vše budete mít po absolvování kurzu v malíčku,“ říká o svém kurzu oblíbený lektor Dan Gamrot.

Existuje mnoho přístupů k vyšší efektivitě. A na pomyslném vrcholu ční Sedm návyků skutečně efektivních lidí, které v knižní podobě popsal před desítkami let Stephen Covey. Řadu lidí život postavený na principech, který p. Covey ve své knize popsal, oslovilo a ne nadarmo se kniha stala celosvětovým bestsellerem. Mnoho lidí ale také zjistilo, že osvojení si sedmi návyků, které vedou ke spokojenějšímu životu, není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

V kurzu se dozvíte, jak zmíněných sedm návyků nejen pochopit, ale také jak je prakticky zavést do vašeho života. Povíme si jednak o jednotlivých principech, ale hlavně otevřeme praktická okénka, kdy na konkrétních příkladech popíšeme, jak se sedmi návyky, které mohou zvýšit vaši kvalitu života, pracovat v každodenních situacích.

Cíl kurzu

  • Zavést proaktivní jednání do svého života
  • Zvýšit vlastní efektivitu
  • Plánovat ty nejdůležitější věci na prvním místě
  • Hledat win-win řešení situací
  • Pochopit chování a jednání ostatních
  • Naučit se vytvářet synergická spojení
  • Doplňovat a udržovat vlastní energii

Kurz je určený

  • Těm, kdo chtějí zvýšit svou osobní produktivitu
  • Těm, kdo by rádi zlepšili týmovou spolupráci
  • Těm, kdo se chtějí věnovat těm nejdůležitějším aktivitám na prvním místě

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho číst vícetréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Hello bank! nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Všechny kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnocení kurzu

89 %

227 hodnocení
139x
58x
23x
5x
2x

Šárka B.

Moc hezky popsané návyky a jak k nim přistupovat. Výklad lektora je velmi dynamický.

Reakce lektora:

“Šárko, moc děkuji! Jsem rád, že jste si kurz užila.“


Katerina H.

Kurz je bozi. Dane i tyme, gratuluji😉

Reakce lektora:

“Katko, děkujeme! Jsem rád, že se ti kurz líbil.“


Juraj V.

Vdaka prispelo u hodnotenia prace v korporte.

Reakce lektora:

“Díky moc za hodnocení kurzu a *****! Jsem rád, že se Vám líbil.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
14
Celková délka videí:
1:09 hod
Koupit kurz
České
Certifikát absolventa
Neomezený přístup