Úvodní stránka

No More Czenglish II

hodnocení 98 %

Kurzem provází Bronislav Sobotka

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
43 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Poznejte nejčastější chyby Čechů v angličtině. Je jich tolik, že kurzy Czenglish jsem připravil dokonce dva :). V tomto druhém se společně podíváme na nejčastější chyby v předložkách a výslovnosti.

Co se v kurzu naučíte?

V tomto kurzy se společně podíváme na ty nejčastější chyby, které my, Češi, pod vlivem našeho (krásného) mateřského jazyka v angličtině děláme. Přesněji se pak v druhém díle našeho dvojdílného „Czenglish seriálu“ (zdá se totiž, že Czenglish je tu kolem nás tolik, že by se nám do jednoho kurzu nevešla…) zaměříme na nejčastější chyby v předložkách a ve výslovnosti. Chyby si opět nejenom ukážeme a vysvětlíme, ale hlavně se podíváme na to, jak to má vypadat správně a jak se těmto chybám do budoucna vyhnout.

Je tento kurz vhodný právě pro vás?

Je dost možné, že vás se problém s Czenglish netýká (a určitě vám to ze srdce přejeme), ale také je dost možné, že některé z typických Czenglish chyb děláte, aniž byste si toho byli vůbec vědomi.  Pojďme si to vyzkoušet na malém testu, co říkáte? Podívejte se prosím na následujících pár vět.

  • I spend a lot of money for books.
  • Wine is typical for South Moravia.
  • I arrived by my car.
  • Most visitors of Prague want to see Prague Castle.

Pokud se vám alespoň některé věty zdají být v pořádku, tak pak by mohl kurz být právě pro vás, neboť jsou všechny chybné. To stejné platí, pokud se domníváte, že ve slově „support“ se vyslovuje „a“ nebo že ve slově „fruit“ se vyslovuje „j“. V kurzu se samozřejmě dozvíte, proč a jak mají znít, nejen tyto věty a výrazy, správně.

A cože je to ta Czenglish?

A co tedy je ta Czenglish? Jak už ti z vás, co mají za sebou první díl našeho dvoudílného seriálu zaměřeného na boj s Czenglish, ví – jedná se o něco mezi angličtinou a češtinou. Chci říci něco anglicky, ale ovlivněn svým mateřským jazykem řeknu něco, co už sice není čeština, ale vlastně to ani není pořádná angličtina.

Připraveni vrhnou do boje proti Czenglish? Tak pojďme na to!

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci … číst více na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

98 %
20 hodnocení

Dana Jirušková

Perfektní kurz :) Broňa si připravil vychytané a vtipné věty. Předložky mi daly zabrat více než výslovnost a na videa se podívám určitě znovu. Děkuji :)


Ing. Lenka Moteffova

Vtipné, zábavné a zapamatovatelné. Jako vždy super 😊


Eva Grossová

Tak jako ostatní kurzy tohoto lektora i tento kurz je perfektní, doporučuji.


Ing. & Ing. Stanislav Hampl

Vtipný bylo, když jsem chtěl zamachrovat na učitelku angličtiny (rodilou britku) v situaci, kdy kolega řekl between s tím, že jmenoval tři osoby, že je to špatně a že tam paří among, učitelka řekla, že by použila taky between... :-)


Eva Maderová

Cool! :-)


Tomáš Macho

Jako vždy parádní kurz od mého oblíbeného učitele angličtiny. Jen mi trochu dělalo problémy to vše vstřebat :) . Ale nejspíš ho ještě párkrát uvidím


Klára Domlátilová

Díky za skvělý kurz. Předložky byly skutečně dřina. Broňa má vytipované takové czenglish špeky, že jsem se vážně zapotila. Výslovnost byla velká zábava. Když si to zkoušíte říkat nahlas a pak slyšíte správnou verzi, je to někdy vážně k smíchu. Broňa dokáže předat své nadšení z angličtiny a to je super!


Miroslava Drncová

Kurz byl pro mě přínosem, protože si u probíraných předložek i výslovnosti nejsem často jistá. Mám je už zažité špatně, takže si kurz určitě pustím vícekrát, abych si správné odpovědi utvrdila. Líbí se mi styl výuky, odkazy na další informace pod kurzem i celková atmosféra videa.


Michaela

Příjemná a zároveň volná návaznost na No more Czenglish I.. Jak už jsem se zmínila tam - líbí se mi Broňovo pojetí a přístup. Gramatika je pěkně a srozumitelně vysvětlena a jsou vybrány opravdu zajímavé, aktuální a užitečné "chytáky", na který si musí dát pozor i pokročilejší uživatel. Oceňuji i spoustu dalších odkazů pod videi pro ještě intenzivnější zážitek z kurzu. :) Pecka :)


Tomáš Porwolik

Skvělý kurz, ve kterém jsem zjistil, jak velkého množství chyb se v Angličtině dopouštím. Tato část se zaměřuje především na předložky a výslovnost. Doporučuji.