Úvodní stránka

No More Czenglish II

hodnocení 99 %

Kurzem provází Bronislav Sobotka

Cena: 590 Kč s DPH

Akce: Zdarma

Platí do 31. 1. 2018

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
43 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Poznejte nejčastější chyby Čechů v angličtině. Je jich tolik, že kurzy Czenglish jsem připravil dokonce dva :). V tomto druhém se společně podíváme na nejčastější chyby v předložkách a výslovnosti.

Co se v kurzu naučíte?

V tomto kurzy se společně podíváme na ty nejčastější chyby, které my, Češi, pod vlivem našeho (krásného) mateřského jazyka v angličtině děláme. Přesněji se pak v druhém díle našeho dvojdílného „Czenglish seriálu“ (zdá se totiž, že Czenglish je tu kolem nás tolik, že by se nám do jednoho kurzu nevešla…) zaměříme na nejčastější chyby v předložkách a ve výslovnosti. Chyby si opět nejenom ukážeme a vysvětlíme, ale hlavně se podíváme na to, jak to má vypadat správně a jak se těmto chybám do budoucna vyhnout.

Je tento kurz vhodný právě pro vás?

Je dost možné, že vás se problém s Czenglish netýká (a určitě vám to ze srdce přejeme), ale také je dost možné, že některé z typických Czenglish chyb děláte, aniž byste si toho byli vůbec vědomi.  Pojďme si to vyzkoušet na malém testu, co říkáte? Podívejte se prosím na následujících pár vět.

  • I spend a lot of money for books.
  • Wine is typical for South Moravia.
  • I arrived by my car.
  • Most visitors of Prague want to see Prague Castle.

Pokud se vám alespoň některé věty zdají být v pořádku, tak pak by mohl kurz být právě pro vás, neboť jsou všechny chybné. To stejné platí, pokud se domníváte, že ve slově „support“ se vyslovuje „a“ nebo že ve slově „fruit“ se vyslovuje „j“. V kurzu se samozřejmě dozvíte, proč a jak mají znít, nejen tyto věty a výrazy, správně.

A cože je to ta Czenglish?

A co tedy je ta Czenglish? Jak už ti z vás, co mají za sebou první díl našeho dvoudílného seriálu zaměřeného na boj s Czenglish, ví – jedná se o něco mezi angličtinou a češtinou. Chci říci něco anglicky, ale ovlivněn svým mateřským jazykem řeknu něco, co už sice není čeština, ale vlastně to ani není pořádná angličtina.

Připraveni vrhnou do boje proti Czenglish? Tak pojďme na to!

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

99 %
79 hodnocení

Adéla Peřtová

Stejně jako všechny Vaše kurzy i tento byl úžasný, zajímavý a velmi přínosný. Těším se na další. Děkuji


Jiří Koval

Broňa je úžasný lektor. Kdyby bylo více takových, tak jsme národ bravurně ovládající angličtinu. Kurz byl jasný, věcný, přehledný.


Mgr. Martina Hrubošová

Thank you again for the course :) It was very interesting and I hope I remember most of these words correctly :) I keen on your vids :) Keep calm and teach :)


Rohlik

Příliš mnoho gestikulace :)


Eva Matějková

Perfektní!!!!Díky


Zina Marušáková

Broňa je prostě nejlepší, pod to se ráda podepíšu! :-)


Eva Pernicová

Výborné. Považuji se za pokročilého "uživatele" angličtiny, ale dost věcí mě i tak překvapilo. Líbí se mi Broňovy věty typu "tuleň nese domovníkovi psaní". Zapamatováním jedné věty se tak lze naučit více slovíček současně. Díky, Broňo. Eva z Brna :-)


Petra Schenková

Broňa mě opět nezklamal☺


Monika Znamenáková

Broňa je nejlepší! Vždy mi zvedne náladu a hezky obohatí mé znalosti z angličtiny! :)


Tereza Kalvová

Kurz byl perfektní! Zábavný a dobře a jednoduše (takže si to zapamatuju :)) vysvětleno, kde se nejčastěji chybuje. Děkuju!
Kurzy angličtiny s Broňou doporučuju (já už mám čtyři ;)).

Cena: 590 Kč s DPH

Akce: Zdarma

Platí do 31. 1. 2018

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
43 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup