Obsahová strategie IV: Strategie prakticky

Co se v kurzu naučíte

Spojte vše, co víte o své značce a zákaznících pomocí jednoduché metodiky See-Think-Do-Care upravené speciálně pro obsah.

V kurzu si osvojíte

Data o stávajícím obsahu i preferencích zákazníků už máte pohromadě a nyní přichází to nejdůležitější. Ukážeme vám, jak o shromážděných informacích přemýšlet a jak z nich vytvořit obsahovou strategii.

Stanovíte si, jak chcete, aby vaši firmu klienti vnímali, a odhalíte, v čem jste jedineční. Pak vytvoříte strategický plán, který vám řekne, na jaký obsah se zaměřit. V kurzu se také seznámíte s frameworkem See-Think-Do-Care. Díky němu zjistíte, jaký obsah potřebují vaše persony v různých částech nákupního procesu.

Konkrétně se dozvíte:

 • Jak zjistit, v čem jste jedineční
 • Jak rozpoznat překážky, které vás brzdí
 • Jak zvolit správnou strategii
 • Podle čeho určit prioritu jednotlivých kanálů
 • Jak si stanovit cíle obsahové strategie
 • K čemu slouží framework See-Think-Do-Care
 • Jak See-Think-Do-Care použít v praxi

Pro koho je kurz určený?

 • Pro každého, kdo se pouští do své první obsahové strategie
 • Pro všechny, kteří se chtějí v tvorbě obsahových strategií zlepšit
 • Pro všechny, kdo potřebují strategicky plánovat obsah
 • Pro všechny, kdo začínají pracovat s frameworkem See-Think-Do-Care
 • Pro manažery firem, kteří si nechávají zpracovat obsahovou strategii

Osnova kurzu

Obsahová agentura

Obsahová agentura

Obsahová agentura

Obsahová agentura se specializuje na dlouhodobé dodávání copywritingových a content marketingových služeb. V 15 lidech se stará o číst vícefungující obsah desítkám klientů od Home Creditu přes CZC.cz po Jablotron. Vedle tvorby obsahu a obsahových strategií se věnuje školením a konzultacím - zejména mezi technologickými startupy v Jihomoravském inovačním centru. O své know-how se pravidelně dělí také na blogu na www.obsahova-agentura.cz.

Všechny kurzy lektora Obsahová agentura

Hodnocení kurzu

89 %

19 hodnocení
13x
3x
2x
1x
0x

Andrea B.

******


Dominika Vítková

Zajímavý


Dagmar Tolmanová

Výborné. Děkuji

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
23 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup