Pište příběhy, které prodávají

hodnocení 91 %

Kurzem provází Michelle Losekoot

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
30

Celková délka videí:
1:40 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se lépe vyprávět příběhy a přilákejte nové čtenáře, fanoušky a zákazníky.

V tomto kurzu se v 30 lekcích naučíte, jak psát lépe: jak být lepším vypravěčem, prodávat pomocí příběhu a jak přesvědčit textem.

Kurz propojuje tvůrčí psaní, marketing, storytelling a copywriting. Dozvíte se v něm, jak využívat příběhy k lepší propagaci svého podnikání nebo svých zálib. Nezáleží na tom, jestli zrovna píšete e-mail, slogan, blog, texty na web nebo firemní status na Facebook. Psaní je řemeslo: spoustu šikovných triků a pravidel lze naučit, cvičit a zlepšovat.

Jestli jste tedy někdy zažili ten pocit, když:

 • sedíte před bílou obrazovkou s blikajícím kurzorem a nevíte, jak začít,
 • nemůžete se vymáčknout a popsat pocity nebo situaci,
 • nevíte, co dávat na své firemní sociální sítě,
 • zase nemáte téma na blog,
 • dochází vám kreativita při psaní,
 • nemůžete najít ten správný chytlavý příběh pro svou značku nebo jste nedokázali zaujmout posluchače či čtenáře svým vyprávěním,

... pak je tento kurz určený přesně pro vás.

V kurzu se naučíte, jak:

 • vyprávět,
 • najít správná slova a úhel pohledu,
 • vystihnout své pocity,
 • pracovat v textu s emocemi,
 • odstranit tvůrčí bloky,
 • odhalit klišé a prázdné fráze,
 • lépe pozorovat, naslouchat a vnímat sílu detailu.

“Dlouhou dobu fungoval náš svět jen díky příběhům. Jsme přirození vypravěči, a to nás odlišuje od zbytku živočichů na této planetě. Příběhy vzbuzují empatii, emocionální propojení, vytvářejí intimitu. Informace zabalené do příběhu jsou tou nejjednodušší cestou, jak věci pochopit, proto je důležité naučit se příběhy používat také v marketingu a copywritingu,” říká lektorka.

Poznejte sílu příběhů i vyprávění a naučte se s nimi pracovat ve svém pracovním i osobním životě!

Michelle Losekoot

Michelle Losekoot

Obsahový marketér & copywriter

Michelle se živí psaním už deset let. Studovala tvůrčí psaní, pracovala v Mf DNES, PR agentuře i v lifestových magazínech. Teď je na volné noze, číst vícepomáhá svým klientům se sociálnímí sítěmi a s reklamními texty. Vede veřejné i firemní kurzy sociálních sítí, obsahového marketingu a tvůrčího psaní. Vydala novelu Květinostesk (Youngbooks, 2013) a s Milošem Říhou román v cloudu Setkávání (Microsoft, 2013), ve volném čase píše blog BezJablka.cz, který teď připravuje ke knižnímu vydání.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

91 %
111 hodnocení

Sabina Huřťáková Hašková

Pro mě jako pro začátečníka je tento kurz ideální. Budu samozřejmě pokračovat ve svém vzdělávání dále, ale do začátku ideální. Děkuji!


Sarka Krcilkova

Zábava... inspirace... a skvělá motivace vydat se na další cestu ke tvůrčímu psaní :-)


Václav Křivan

někdy poutavé, občas ale boužel i trochu nudné


Petra Pospíchalová

Skvělý kurz plný praktických technik, ale i teorie potřebné k pochopení celé podstaty copywritingu a obsahového marketingu. Oceňuji množství odkazů na zajímavé knihy a cvičení, která člověka donutí vyzkoušet si vše hned v praxi. Lektorka je velmi příjemná a na první pohled je znát, že je profesionálkou ve svém oboru.


Vladimír Wimmer

časově náročné, obsahově zajímavé


Daniel Dlouhý

Očekával jsem více podrobností, ale i tak byl kurz zajímavý a lektorka je skvělá! Pět hvězd jenom pro ni. :)


Kateřina Juríková

Kurz je skvěle strukturovaný a prakticky orientovaný. Pro mě osobně byla velkým přínosem úvodní část věnovaná správné stavbě příběhu, zápletky a postavám včetně přímé vazby na marketing. Velmi osvobozující pro mě bylo zjištění, že správná struktura příběhu je v první řadě v podstatě matematika, na níž navazuje kreativita a vytříbený literární styl.


Kateřina Škulaviková

Nelíbil se mi styl přednesu lektorky, bylo velmi těžké udržet pozornost až do konce. Celkově jsem se nedozvěděla příliš nových informací, a proto hodnotím kurz spíše jako nepřínosný.


Eva Lopatová

Konkrétní, poučné, zábavné. Děkuji.


Pavel Gabriel Šafařík

Prosim, o dalsi kurz tvurciho psani.