Práce s informacemi ve výrobě I.

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Radovan Čadek

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
30 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Jak pracovat s informacemi v moderní době? Jak se vypořádat se spoustou e-mailů? Jak si psát poznámky, abyste informace vždy rychle našli?

Umět správně zpracovat a kdykoli rychle najít velké množství informací je čím dál důležitější dovedností v práci všech vedoucích pracovníků. V kurzu vám představíme konkrétní nástroje pro práci s mnoha informacemi, ale i jak si psát poznámky efektivně na papír. Mnoho praktických ukázek je zárukou, že budete ihned vědět, co zítra zlepšíte.

Kurz je určený:

  • mistrům, vedoucím pracovníkům a top managementu, zejména ve výrobě
  • specialistům a projektovým manažerům, kteří koordinují mnoho akcí současně

V kurzu se naučíte:

  • tipy na to, jaké možnosti práce s úlohami a informacemi se v dnešním digitálním světě nabízí
  • unikátní a konkrétní návody, jak být efektivnější a zaručeně spolehlivý manažer, který zvládá perfektně koordinovat jak sebe, tak svůj tým
  • náměty pro tvorbu myšlenkových map vhodných pro každý den
  • co nabízí software Mindjet MindManager, OneNote, Excel, ale i jak si lépe psát poznámky na papír
  • jaké jsou možnosti přípravy strategie a jak zajistit její propad do práce každého zaměstnance

Osnova kurzu

Radovan Čadek

Radovan Čadek

Mentor pro výrobní management, instruktor Managementu informací

Radovan Čadek pracoval ve farmaceutické i automotive výrobě, kde se certifikoval v Six Sigma, LEAN a TPS. Aktivnímu vylepšování způsobů práce s číst víceinformacemi se věnuje od roku 2012. Od roku 2015 svůj styl práce přednáší a dále rozvíjí. V roce 2020 publikoval knihu „Stopařův průvodce po výrobě – Management informací“, která je volně ke stažení na www.LcontroL.cz

Všechny kurzy lektora Radovan Čadek

Hodnocení kurzu

77 %

102 hodnocení
33x
31x
29x
8x
1x

Pavel Rajwa

Jakoby lektor mluvil o mě a mých případech ;-)
Mnohé si člověk uvědomuje a ví, ale...
Uvedená doporučení jsou nápomocná.
Díky!


Jakub M.

Páčili sa mi ukážky z praxe. Zaujímavé bol aj to, že sa dajú použiť celkom jednoduhé nástroje nato aby sme mali vo všetkom prehľad.


Eva H.

Velmi zajímavé informace. Určitě něco využiji v praxi.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.