Práce s informacemi ve výrobě II.

i v audio verzi i v audio verzi

Cena: 590 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 295 Kč s DPH

Platí do 3. 10. 2022

Počet lekcí:
7
Celková délka videí:
42 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jak pracovat s informacemi v moderní době? Jak se vypořádat se spoustou e-mailů? Jak a jaké informace evidovat, abyste je vždy rychle našli?

Umět správně zpracovat a kdykoli rychle najít velké množství informací je čím dál důležitější dovedností v práci všech vedoucích pracovníků. V kurzu vám představíme konkrétní nástroje pro práci s mnoha informacemi, ale i jak si psát poznámky efektivně na papír. Mnoho praktických ukázek je zárukou, že budete ihned vědět, co zítra zlepšíte.

Kurz je určený:

  • mistrům, vedoucím pracovníkům a top managementu, zejména ve výrobě
  • specialistům a projektovým manažerům, kteří koordinují mnoho akcí současně

V kurzu se naučíte:

  • tipy na to, jaké možnosti práce s úlohami a informacemi se v dnešním digitálním světě nabízí
  • unikátní a konkrétní návody, jak být efektivnější a zaručeně spolehlivý manažer, který zvládá perfektně koordinovat jak sebe, tak svůj tým
  • jaké denní a týdenní rutinní přípravy mohou mistrům a manažerům ušetřit mnoho času
  • co nabízí software Mindjet MindManager, OneNote, Excel, ale i jak si lépe psát poznámky na papír
  • poznámky, které byste si měli evidovat, protože bez nich nebudete moci řídit žádný tým
  • jaké formy vizualizace a standardizace mohou vést k lepší samostatnosti týmu a zlepšování

Osnova kurzu

Radovan Čadek

Radovan Čadek

Mentor pro výrobní management, instruktor Managementu informací

Radovan Čadek pracoval ve farmaceutické i automotive výrobě, kde se certifikoval v Six Sigma, LEAN a TPS. Aktivnímu vylepšování způsobů práce s číst víceinformacemi se věnuje od roku 2012. Od roku 2015 svůj styl práce přednáší a dále rozvíjí. V roce 2020 publikoval knihu „Stopařův průvodce po výrobě – Management informací“, která je volně ke stažení na www.LcontroL.cz

Všechny kurzy lektora Radovan Čadek

Hodnocení kurzu

74 %

51 hodnocení
16x
16x
10x
6x
3x

Andrea B.

******


Radek Šindelář

Stručný návod jak být lepší vedoucí v plánování výroby nebo v řízení projektů. Doporučuji každému výrobakovi.


Daniel Knobloch

Kurz se mi moc hezky poslouchal, zaujal a je pekne strukturovany. Je to idealni kurz pro rychlou a obecnou predstavu zpusobu, jak pracovat s informacemi a take ukazuje princip planovani strategickych projektu firmy. Libila se mi kapitola o principu standardizace procesu a jeji kontroly. Kurz je z meho pohledu skvele voditko pro kohokoliv, kdo je na zacatku a hleda vlastni strategii pro spravu informaci, projetku a planovani, ale take pro ty, kdo jiz nejakou strategii maji a hledaji novou ispiraci.
Moc dekuju

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.