Psychika v pohodě i v době koronaviru

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Tereza Hodycová

Cena: zdarma

Počet lekcí:
14
Celková délka videí:
41 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Spustit kurz zdarma

Co se v kurzu naučíte

Podívejte se na koronavirus okem srozumitelné medicíny a vyzkoušejte zklidňující techniky zkušených psychoterapeutů.

V první části kurzu lektorka shrnuje základní medicínské informace o infekci COVID-19, které jsou zatím k dispozici, aby byly pochopitelné i laikovi. 

V kurzu se také dozvíte (nebo si osvěžíte), jak obecně fungují viry a imunita a co dělat, abyste zůstali zdraví. 

Ve druhé části kurz nabízí interaktivní cvičení pro zklidnění mysli i těla, která jsou použitelná pro celou rodinu.

V době karantény pro nás v týmu Seduo.cz bylo přednější se na dálku spojit s lektory a přinést vám aktuální téma raději rychle, než graficky a zvukově učesané, jak jste běžně zvyklí. Lektoři natáčeli v domácích podmínkách: My jim za jejich rychlost a flexibilitu děkujeme, vás prosíme o omluvení nižší zvukové a obrazové kvality. Děkujeme, tým Seduo.cz.

Osnova kurzu

Všechny lekce jsou přístupné

Tereza Hodycová

Tereza Hodycová

Lékařka, psychoterapeutka, lektorka

Profesně se věnuje psychoterapeutické práci se zaměřením na psychosomatiku a pořádá workshopy se zdravotní tematikou pro veřejnost a firemní číst víceklienty. Má dlouholeté zkušenosti s vedením workshopů pro prevenci civilizačních onemocnění, redukci stresu a syndromu vyhoření, seminářů se zaměřením na psychosomatické principy zdraví a nemoci i s individuálním poradenstvím. Ve své současné práci uplatňuje zkušenosti také z praxe v klinické medicíně i v korporátním sektoru. www.terezahodycova.cz

Všechny kurzy lektora Tereza Hodycová

Hodnocení kurzu

87 %

265 hodnocení
170x
45x
28x
12x
10x

Irena Pajerová

Lektorka nikde neuvádí zdroje, veškeré informace uvádí z pozice člověka, který ví vše nejlépe - informace samy o sobě nejsou lživé, s mnohými souhlasím, ale lektorka jim evidentně nevěří a neřídí se jimi - v ukázce cvičení vede člověka velmi blízko sebe bez roušky. Oceňuji, že kurz vznikl velmi rychle a reaguje na současnou situaci, nicméně podle mne nemá příliš přidanou hodnotu.

Reakce lektora:

“Dobrý den, kurz vznikl opravdu narychlo v březnu 2020. Nereaguje tedy na současnou situaci, ale na dobu, kdy informací příliš nebylo. Nicméně i přes to, informacím, které tam sděluji věřím a zdrojů, které je potvrzují již v současnosti naleznete spousty. Opravdu si nemyslím, že vím vše nejlépe, ale svého partnera si ráda povodím bez roušky :-). Opatrujte se, hlavu vzhůru a odvahu do dalších dnů. TH“


Michaela Mravcová

Moc se mi kurz líbil. Lektorka je velice příjemná.


Anna Kratochvílová

Kurz obsahoval pro mne většinu už známých věcí, ale neškodí si je občas připomenout.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.