Úvodní stránka

Psychologie přesvědčivosti: Umění ovlivňovat

hodnocení 91 %

Kurzem provází Vít Prokůpek

Cena: 1 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
35

Celková délka videí:
1:58 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zvyšte svou přesvědčivost. Naučte se techniky mistrů ovlivňování, zlepšete své vztahy, posilte komunikaci. Učte se od profesionálního vyjednavače a experta na psychologii ovlivňování.

Ať se vám to líbí, nebo ne, ovlivňování je vaším chlebem – každý den někoho o něčem přesvědčujete. Často to děláte intuitivně, někdy se podaří, někdy méně.

Jaké by to bylo, kdybyste hlouběji porozuměli tomu, jak se lidé rozhodují, a uměli jejich rozhodnutí lépe ovlivňovat? Byli oblíbenějšími a častěji slyšeli „Ano!“ jako odpověď na své žádosti?

Kurz Psychologie přesvědčivosti: Umění ovlivňovat vás provede zákoutími lidského rozhodování, které je často iracionální.  Ovšem i iracionalita se řídí určitými vzorci a lze ji předvídat. Pochopíte, na jaké podněty lidé reagují pozitivně a co je naopak odrazuje.

Lektora kurzu umění ovlivňovat živí – pracuje jako profesionální vyjednavač. Do kurzu sesbíral několik univerzálních principů a pořádnou nálož praktických technik, které můžete hned zítra uplatnit ve své práci i v soukromém životě.

Díky kurzu se naučíte, jak:

  • zanechat pozitivní první dojem a snadno navazovat vztahy,
  • rozeznat manipulaci a bránit se jí,
  • využívat sílu slov a vyvarovat se častých komunikačních uklouznutí,
  • zvýšit šanci, že přesvědčíte ostatní,
  • prezentovat svou nabídku tak, aby byla přijata,
  • používat techniky nejlepších ovlivňovačů ve své práci i v soukromém životě,
  • funguje lidské rozhodování a jak toho využít při ovlivňování ostatních.

Související kurzy:

Vít Prokůpek

Vít Prokůpek

Profesionální vyjednavač a expert na psychologii ovlivňování

Vít Prokůpek je profesionální vyjednavač a expert na psychologii ovlivňování, který působí na mezinárodní úrovni. Jako lektor číst vícetrénoval několik tisíc lidí z více než 30 zemí světa a 130 různých firem. Externě přednáší na 6 univerzitách a je autorem knihy Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hranice ovlivňování a manipulace


3:48


4:55


3:03


3:53


2:53


Síla prvního dojmu


3:31


3:44


2:45


3:17


1:58


Jak přesvědčit slovy


5:55


1:45


1:26


3:00


4:03


3:17


3:51


2:38


2:47


Magie kontrastu a relativity


2:51


6:17


3:41


5:29


Síla reciprocity


3:45


2:43


2:37


2:34


4:14


4:00


Přesvědčivost a nebezpečí konzistence


5:02


4:19


2:13


Závěrečné shrnutí a test


3:46


2:27Celková délka videí

1:58 hod

Hodnocení kurzu

91 %
75 hodnocení

Kristýna Kašíková

Jako plus hodnotím velké množství příkladů ze života a příklady frází a tipů, které pro svoji přesvědčivost mohu využít. Lektorovi vytýkám snad jen zbytečné opakování těch samých informací několikrát dokola. Když člověk dává pozor, zvládne vše pochytit už napoprvé, zas tak složitá látka to není ;)


Bc. Pavel Březina

Velmi zajímavé a poučné !!! Vřele doporučuji !!!


Milan Břoušek

Děkuji za spoustu užitečných rad. Je to další důkaz starého tvrzení, že se člověk celý život učí.


Tomáš Vašek

Děkuji za zajímávé podněty po vyzkoušení v praxi doplním hodnocení do plna


Ondřej Burdun

je hrozně dlouhý


Lenka Kaločová

Moc děkuji za úžasný kurz,pro mně osobně je tohle daleko efektivnější forma vstřebávání informací,než četba z knih.Skvělé je uvádění konkrétních příkladů,vše srozumitelné a výborně připravené. A lektor?......sympaťák každým coulem.... :-))) Lenka K.


Amália Dvořáková

Časově nejnáročnější (zatím) kurz, zajímavé poznatky, i když některé slyšené již jinde, podány atraktivnějším způsobem. Děkuji


Magda Drnovská

Strašně dlouhé a rozvláčné. Otázky v testu nejsou jednoznačné.


Jiří Kašpar

Zajímavý kurz, děkuji.


Marek Palma

Kurz hodnotím vcelku kladně. Základy shrnuje umě, i když dost rozvláčně. Začátek kurzu poměrně zřejmý, později už je posluchač více unaven a není jednoduché udržet plnou soustředěnost na jednotlivé techniky a překlápět si je na svoje situace/potřeby. Jsem v očekávání dalších kurzů.