Řešení konfliktů - taktiky a strategie

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Eva Marková

Cena: 599 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 299 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
50 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Zažít konflikt je normální. Skvělé je umět ho vyřešit. A ještě lepší je předejít mu. Zjistěte jak a buďte v pohodě!

Máte občas pocit, že je váš život jeden velký boj? Že se pořád musíte bránit a obhajovat? Nebo dokonce svádíte bitvy za jiné? A přitom často bezvýsledně, se ztrátou sil a bez naděje, že může být líp? Věřte, že může. Spusťte své pozitivní
nastavení mysli a tenhle kurz. Zjistíte, co rozhoduje o vašem úspěchu i neúspěchu v konfliktních situacích. Porovnáte své trampoty s reálnými příběhy více než dvaceti lidí, kterými vás provedu. Možná se v mnohých poznáte. Hlavně ale zjistíte, co konkrétně vám pomůže na konflikty nejlépe a co naopak. Výsledkem a oceněním pro vás pak budou harmonické vztahy a cesta životem bez zaťatých pěstí.

V kurzu se naučíte:

  • Odhalovat příčiny konfliktů
  • Objevovat různé pohledy na konflikty
  • Kontrolovat své jednání a konfliktům tak předcházet
  • Řešit konflikty rozmanitými taktikami a strategiemi
  • Používat nezbytné komunikační nástroje pro řešení konfliktů

Kurz je určený pro:

  • Každého, kdo nemá konflikty rád
  • Každého, kdo občas má konflikt, nebo je v konfliktu
  • Každého, kdo chce konfliktům umět předcházet
  • Každého, kdo chce a musí umět konflikty řešit
  • Vedoucí pracovníky, projektové manažery, obchodníky, specialisty různých profesí, HR pracovníky, pracovníky pomáhajících profesí a mnohé další

Osnova kurzu

Konflikt
Taktiky a strategie řešení konfliktů v praxi
Další kreativní cesty
Závěr

14.  Závěr

1:48


Celková délka videí
50 min
Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostního rozvoje

Eva je lektor a kouč se specializací na osobnostní rozvoj. číst víceJejími klienty jsou mezinárodní korporace i jednotlivci, kteří chtějí změnu k lepšímu. Klíčová témata v její práci tvoří komunikace, sebepoznání, sebeřízení, emoce nebo prezentační a prodejní dovednosti. Eva čerpá z vlastních letitých zkušeností z obchodu, řečnických a psychoterapeutických kurzů a studia filozofie. Je životní optimistka.

Všechny kurzy lektora Eva Marková

Hodnocení kurzu

91 %

1 038 hodnocení
701x
236x
77x
13x
11x

Lucia L.

Jja som si kurz pušťala na malom zariadení. Materiáy som si chcela potom pozrieť a už sa k nim neviem dostať. To ma mrzí.

Reakce lektora:

“Lucio, děkuji Vám a pokud jde o technickě záležitosti, určitě se s důvěrou obraťte na: pomuzeme@seduo.cz. Eva“


Tomáš V.

Tento kurz mě neoslovil, jelikož byl pro mne nezáživný a obsahoval mne neznámé výrazy. Ale, alespoň jsem si rozšířil slovník:). Když jsem se zaposlouchal, slyšel jsem Halinu Pawlowskou :)

Reakce lektora:

“Tomáši, děkuji za Vaši reakci. Rozšíření slovníku beru jednoznačně pozitivně! S tou Halinou si už tak jistá nejsem :-), ale snad i díky těm milým emotikonům převažuje dobré naladění :-). Eva.“


Zuzana Š.

Kurz jako takový skvělý. Jen mi přijde závěrečný test jako ve škole, pojem a vše doslova správně odpovědět. Zaměřila bych se spis na dané situace. Jak by se člověk měl zachovat apodobne. Teorie je fajn, ale v pracovním nebo osobním životě, když například budu řešit nějaký spor, neřeknu a chci z toho udělat BATNU, ale zamerim se rovnou jakým způsobem. Dekuji za kurz

Reakce lektora:

“Zuzano, také Vám děkuji, za hodnocení i zpětnou vazbu. S tím testem je to výborný nápad - právě tvořím nový kurz a v testu chci jít také více praktickou cestou. Ať se Vám daří! Eva.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.