Zlepšete vaši angličtinu
v akademii s Broňou Sobotkou.

Akademie angličtiny s Broňou Sobotkou je tříměsíční intenzivní vzdělávací program ke zlepšení vaší angličtiny. V průběhu 12 týdnů kombinuje různé formy výuky pro efektivní studium – testy, videokurzy, online setkaní s lektorem, práce s cvičebnicemi a dalšími materiály. Na studium nejste sami, ale zároveň si studujete vlastním tempem.

#akademie obsah

🎞️ VIDEOKURZY

Videokurzy na anglickou gramatiku

👨‍🏫 WEBINÁŘE

Pět online setkání s lektorem

📚 CVIČEBNICE

Doplňkové materiály pro další studium

📃 TESTY

Vstupní a výstupní test pro zmapování pokroku

Kompletní program a informace o akademii si stáhněte zde v PDF

A JE HOTOVO!

24. ledna 2021

VELKÉ FINÁLE

20. ledna 2021

MINULÝ TÝDEN

Úkoly a aktivity na týden od 10. - 17. ledna 2022

TÝDEN #11

Úkoly a aktivity na týden od 3. - 9. ledna 2022

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

TÝDEN #9

Úkoly a aktivity na týden od 13. prosince - 19. prosince 2021

TÝDEN #8

Úkoly a aktivity na týden od 6. prosince - 11. prosince 2021

TÝDEN #7

Úkoly a aktivity na týden od 29. listopadu - 5. prosince 2021

TÝDEN #6

Úkoly a aktivity na týden od 22–28. listopadu 2021

TÝDEN #5

Úkoly a aktivity na týden od 15–21. listopadu 2021

TÝDEN #4

Úkoly a aktivity na týden od 8–14. listopadu 2021

TÝDEN #3

Úkoly a aktivity na týden od 1–7. listopadu 2021

TÝDEN #2

Úkoly a aktivity na týden od 25–31. října 2021

TÝDEN #1

Úkoly a aktivity na týden od 18–24. října 2021

👋 PŘIVÍTÁNÍ

Týden #1

18. září 2021

Často kladené dotazy

V kombinaci synchronního a asynchronního studia – tedy samostudia online kurzu s online živými setkáním s lektorem. Student tak není na studium nikdy sám. Zároveň může studovat svým vlastním tempem a k věcem se kdykoliv vracet. To vše je podpořeno úvodním a závěrečným testem, který prokáže progres účastníků programu.

Nejdříve si každý student udělá vstupní test. V průběhu programu má student určené videokurzy, které má prostudovat. Probranou látku si pak dále procvičí v k tomu účelu vytvořené cvičebnici. V průběhu programu proběhnou online setkání, kde se naučená látka procvičí interaktivní a zábavnou formou přímo s lektorem. Prostor bude také na veškeré dotazy a nejasnosti. Na závěr programu je pak znovu zařazen test, který ukáže pokrok jednotlivých studentů.

Aktivní zapojení a chuť zlepšit si angličtinu. Na sledování každého kurzu je třeba asi 1 až 2 hodiny času – samozřejmě záleží na individuálním tempu a stylu (a množství poznámek). Na práci s cvičebnicí asi další 2 až 3 hodiny. Online setkání s lektorem pak bude trvat v rozsahu 60 až 90 minut.

Klikněte na odkaz na našich stránkách výše. Pro vstup do webináře vyplňte na stránce vaše jméno a e-mail. V čase začátku se webinář automaticky spustí. Vaše kamera a mikrofon nebudou na webináři aktivní. Všechny dotazy, které vás během webináře napadnou, nám můžete psát do veřejného chatu. Pro kvalitní a pohodlný průběh doporučujeme připojit se k webináři v prohlížeči Google Chrome a raději přes počítač než přes mobil. V ostatních prohlížečích někdy zlobí zvuk

Krátké přivítání, interaktivní soutěž na prověření získaných znalostí (aplikace Kahoot!) s vysvětlením nejasností. Vyhlášení vítěze. Prostor pro otázky týkající se vět v cvičebnici případně jakýchkoliv dalších otázek.

Celou cestou vás budeme provádět, a tak každé pondělí od nás můžete čekat email s informacemi, co se aktuální týden bude dít a co bude vašim úkolem.

Účast v akademii, webináře, cvičebnice, … to vše je zdarma jako bonus ke kurzu Kompletní angličtina s Broňou, který jste si zakoupili.

Ano. Během týdne, ve kterém webinář proběhne, najdete jeho záznam na těchto stránkách.

Kontakt

V případě dotazů nás kontaktujte akademie@seduo.cz