Trénink vyjednávání prakticky II.

Nejprodávanější

Kurzem provází  Vít Prokůpek

Sledujte vyjednavače v akci! Pokračování praktického videokurzu o vyjednávání vytvořeného předním vyjednavačem, který vám na příkladech ukáže, jak (ne)vyjednávat. Celý popisek

445 Kč s DPH
890 Kč -50 %
Platí do 25. 9. 2023

Celková délka

1:51 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Sledujte vyjednavače v akci! Pokračování praktického videokurzu vyjednávání vytvořeného předním vyjednavačem, který vám na příkladech ukáže, jak (ne)vyjednávat.

Ať se nám to líbí nebo ne, všichni někdy vyjednáváme. Občas o našem úspěchu i neúspěchu ve vyjednávání rozhoduje zlomek sekundy. Správně položená otázka ve správnou chvíli. Vteřinové zaváhání. Nešikovná formalace nabídky. Neočekávaný požadavek na slevu. Pevná obrana před nátlakem…

Profesionální vyjednavač a zkušený lektor vyjednávání ukazuje na skutečných příkladech, kde se lidé při vyjednávání dopouštějí nejvýraznějších chyb a dává návod, jak se jim vyhnout. Zároveň učí, jak z každého vyjednávání získat víc a přitom si zachovat pozitivní vzájemný vztah.

V kurzu se naučíte:

  • Odhalit manipulativní techniky a bránit se jim.
  • Přiměřeně reagovat na nepřiměřené požadavky u jednacího stolu.
  • Předcházet konfliktům a umět je řídit, když už vzniknou.
  • Pochopit dynamiku vyjednávacího procesu a efektivně a rychle reagovat.
  • Uvědomíte si, jakých nejčastějších chyb se vyjednavači dopouštějí a sami se jich v budoucnu vyvarujete.
  • Dostanete dvě zásadní lekce vyjednávání, které oceníte v praxi

Kurz je určený pro:

  • každého, kdo ve své práci nebo soukromém životě vyjednává
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Vít Prokůpek

Profesionální vyjednavač a expert na psychologii ovlivňování

Vít Prokůpek je profesionální vyjednavač, expert na psychologii ovlivňování a autor knižního bestselleru Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti.. Pomohl více než 150 firmám a jeho seminářů se zúčastnili lidé z 32 různých zemí světa. Jako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiím (např. Česká televize, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikatel a další). Externě přednáší na 8 univerzitách.

Hodnocení kurzu

88 %

225 hodnocení
132x
64x
16x
10x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ondrej K.

Dobrý kurz, ale pri niektorých ukážkach trhalo video (hudobník) alebo haprovala kvalita zvuku (pazvuky v pozadí pri jednaní o cene v častiach rozbor I. a II.)


Pavel Holý

Nějaká teorie, rozpačitě výkony herců, sebevědomé selfpromotion na konci. Chybí mi tam strategie, v této situaci se chovejte tak. Místo toho pár ukázek, kde se aktéři občas ztráceli v roli, nesmyslné vyjednávání v dolarech v našem oboru o naší věci, a pak závěr: všimli jste si, jak říká, a měla by říct... Jako když se koukáte na takešiho hrad a na konci vám strejda vysvětlí, jaká jsou vlastnĕ pravidla hry. Určitě to je na několik zopakování a vychytávání tipů. Takže Komenský by měl vlastně asi radost...

Reakce lektora:

“Dobrý den, Pavle, děkuji Vám za obsáhlou zpětnou vazbu, mám k ní několik bodů: - Nejedná se o herecké scénky, ale autentická vyjednávání (vyjednavači měli k dispozici pouze vstupní informace, strategii a taktiku si každý stanovil sám). - Je jedno, jestli vyjednáváte v dolarech, eurech nebo korunách. Strategie, techniky a přístupy jsou stejné (jen si dosadíte jinou měnu). Je to stejné, jako když sčítáte - stejným postupem sčítáte jablka i melouny. Postup je stejný, liší se jen předměty, na které ho uplatňujete. Zrovna tak dovednosti a techniky, které popisuji v ukázkách, můžete uplatnit i v jiných vyjednáváních, tedy předmět vyjednávání je pro naše výukové účely vcelku irelevantní. - Ano, nejdřív vidět v praxi a zamyslet se, pak teprve to rozebrat a zobecnit - tento induktivní postup má při výuce vyjednávání mnohem lepší výsledky než opačný, deduktivní postup (tedy nejdřív teorie a pak si to ukážeme na příkladu). Rozumím tomu, že ne každému první přístup vyhovuje, je třeba u něj více přemýšlet. :-)“


Lucia B.

Dobry den, hviezdicku davam za tie pravdy ktore som v kurze nasla a bolo ich zopar, dakujem. Zial zanikaju v tej omacke polopravd a prazdnych slov, je to ako hladat ihlu v kopke sena. Mozno ste dobry vyjednavac no z mojej strany to neviete prezentovat.

Dobra prezentaci je vtedy ak sa zamyslite co sa z nej da vyhodit a bude to davat zmysel, to ma naucil kurz seduo.
U vas sa da vyhodit 95% a bude to davat zmysel, pozrite si kurz pana konecneho - hovori jasne, strucne, zrozumitelne a jeho priklady 1 minutove, nie 20 minutove smeruju k pointe, z jeho kurzu si pamatam 90% z vasho ak tak 5%.

Dakujem

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.