Vyjednávání II: Časté techniky a triky

Cena: 690 Kč s DPH

Sleva -50%: 345 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
50 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Braňte se častým vyjednávacím trikům a naučte se dosahovat dohod výhra-výhra. Ovládněte konstruktivní komunikaci, zvítězte nad emocemi a naučte se vnímat problém očima druhého.

V kurzu si osvojíte

Kurz „Vyjednávání II“ prohlubuje znalosti prvního kurzu („Vyjednávání I“) o několik dalších technik. Zaměříme se také na zvládání emocí ve vypjatých situacích a utužení komunikačních dovedností.

Jak vyjednávat efektivně? Jak se vyhnout častým chybám ve vyjednávání? Co dělat, když druhá strana jedná nekonstruktivně?

Díky kurzu se naučíte:

  • rozeznat past pozičního vyjednávání a vyhnout se jí,
  • vnímat problém i očima svého vyjednávacího partnera,
  • zlepšíte se v rozeznávání vlastních emocí a v práci s nimi,
  • budete lépe zvládat emoce druhých i ve vypjatých situacích,
  • posílíte své komunikační dovednosti ve vyjednávání,
  • naučíte se rozlišovat mezi zájmy a pozicemi a ponořit se do hlubin zájmů,
  • naučíte se používat pět účinných vyjednávacích technik,
  • dozvíte se odpovědi na tři časté otázky, které lidé o vyjednávání kladou.

Související kurzy:

Osnova kurzu

Vít Prokůpek

Vít Prokůpek

Profesionální vyjednavač a expert na psychologii ovlivňování

Vít Prokůpek je profesionální vyjednavač, expert na psychologii ovlivňování a autor knižního číst vícebestselleru Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti.. Pomohl více než 150 firmám a jeho seminářů se zúčastnili lidé z 32 různých zemí světa. Jako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiím (např. Česká televize, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikatel a další). Externě přednáší na 8 univerzitách.

Všechny kurzy lektora Vít Prokůpek

Hodnocení kurzu

89 %

329 hodnocení
203x
83x
30x
10x
3x

Michaela D.

ok


Václav D.

Super


Radana H.

Kurz je srozumitelný, obsahuje poměrně dost informací, přivítala bych více praktických příkladů, jak jednotlivé vyjednávací techniky efektivně využít i jak se jim efektivně bránit. Také bych přivítala nějaký shrnující studijní materiál, který bych mohla mít kdykoliv při ruce.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.