Vyjednávání II: Časté techniky a triky

Nejprodávanější

Kurzem provází  Vít Prokůpek

Braňte se častým vyjednávacím trikům a naučte se dosahovat dohod výhra-výhra. Ovládněte konstruktivní komunikaci, zvítězte nad emocemi a naučte se vnímat problém očima druhého. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

50 min

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz „Vyjednávání II“ prohlubuje znalosti prvního kurzu („Vyjednávání I“) o několik dalších technik. Zaměříme se také na zvládání emocí ve vypjatých situacích a utužení komunikačních dovedností.

Jak vyjednávat efektivně? Jak se vyhnout častým chybám ve vyjednávání? Co dělat, když druhá strana jedná nekonstruktivně?

Díky kurzu se naučíte:

  • rozeznat past pozičního vyjednávání a vyhnout se jí,
  • vnímat problém i očima svého vyjednávacího partnera,
  • zlepšíte se v rozeznávání vlastních emocí a v práci s nimi,
  • budete lépe zvládat emoce druhých i ve vypjatých situacích,
  • posílíte své komunikační dovednosti ve vyjednávání,
  • naučíte se rozlišovat mezi zájmy a pozicemi a ponořit se do hlubin zájmů,
  • naučíte se používat pět účinných vyjednávacích technik,
  • dozvíte se odpovědi na tři časté otázky, které lidé o vyjednávání kladou.

Související kurzy:

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Vít Prokůpek

Profesionální vyjednavač a expert na psychologii ovlivňování

Vít Prokůpek je profesionální vyjednavač, expert na psychologii ovlivňování a autor knižního číst vícebestselleru Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti.. Pomohl více než 150 firmám a jeho seminářů se zúčastnili lidé z 32 různých zemí světa. Jako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiím (např. Česká televize, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikatel a další). Externě přednáší na 8 univerzitách.

Hodnocení kurzu

89 %

351 hodnocení
217x
88x
32x
11x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Michaela D.

ok


Václav D.

Super


Radana H.

Kurz je srozumitelný, obsahuje poměrně dost informací, přivítala bych více praktických příkladů, jak jednotlivé vyjednávací techniky efektivně využít i jak se jim efektivně bránit. Také bych přivítala nějaký shrnující studijní materiál, který bych mohla mít kdykoliv při ruce.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.