Lenka B.
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurz byl pro mě velmi přínosný, kladně hodnotím podrobné vysvětlení a časté opakování :-)


Pavel Sadílek

Výborně vysvětlené, moc děkuji.


Petr S.

Velice přínosné, pro toho, kdo je Excelem nepolíben to je bomba. Pro mě tam bylo 50% nových věcí. Zbytek jsem si potřeboval procvičit či upřesnit.


Adéla Musilová

Přínosné a motivační k dalšímu studiu!!! Děkuji panu lektorovi.


Olga Krejčová

doporučuji! po tomto kurzu už mi nepřipadá excel jako něco odpudivého a neznámého a dokonce jsem si dost svých tabulek předělala a místo pracného vypisování dvakrát kliknu a práci, kterou jsem dělala desítky minut, mám za pár vteřin hotovou...moc se mi líbí, že je zde vysvětleno dost věci lidským způsobem a dokonce už kontingenční tabulky nepovažuji za akta x, naopak mě překvapilo, jak jednoduché to je...samozřejmě považuji za nutné procvičovat, procvičovat, abych nezapomněla a donutila se získané znalosti používat v praxi. Díky moc pane Lasáku!

Reakce lektora:

“Olgo, děkují vám za tak skvělé hodnocení kurzu, jsem rád, že vám pomohl k ušetření práce s tabulkami a kontingenčky už nepovažujete za akta x. Děkuji Pavel“


Jaroslava T.

tabulky byly z počátku rozmazané - nečitelné - cca 20 sekund, posledních asi 30 otázek bylo rozmazáno i více jak minutu.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuji za reakci, videa jsou nahrána ve vysokém rozlišení, komplikace bývá u připojení, kdy pro pomalé připojení vimeo optimalizuje obraz. Zkuste prosím spustit v místě, kde máte kvalitnější připojení, nebo v době, kdy je menší zátěž u dodavatelé internetového připojení (brzo ráno) případně si videa nejprve "stáhnout" do PC.“


Petra T.

Víc mi vyhovuje dělat kurzy jednotlivě ale jinak je vyukový materiál kvalitní...


Marián Mičík

Po absolvovaní tohoto kurzu oveľa lepšie využijem Excel. Určite by som takýto kurz v každej firme zaviedol ako povinný.
A aj napriek tomu, že som si všetko nezapamätal, aspoň viem aké funkcie sa dajú použiť. Určite mi to uľahčí život. No od profíka mám ešte ďaleko.
Obsah sa mi páčil, ale doporučujem pánovi Lasákovi trochu zapracovať na výklade. Prvých 60-70% kurzu boli pre mňa veľkou útrapou. Ku koncu to už išlo lepšie. Hlavne hovoriť plynulejšie a nepoužívať na začiatku každej vety "A" :)

Reakce lektora:

“Děkuji za hodnocení, na výkladu a zlepšování prezentačních dovedností stále pracuji, ať je další výklad čím dál menší utrpení. Snad už i méně používám na začátku věty "A".“


Radka L.

Zopakovala jsem si spoustu věcí a dozvěděla se mnoho nových, děkuji.

Reakce lektora:

“Děkuji, jsem rád, že kurz pomohl se zopakováním a přinesl i nové poznatky.“


Lukáš S.

veľmi fajn.