Markéta S.

Důkladný, přehledný a praktický kurz, který dodá, co slibuje.


Lucie Z.

Kurz je zpracovaný asi dobře, ale je taaaak dlouhý, že vás to přestane po hodině bavit.


Ladislav S.

Mazec😉


Lenka K.

Kurz velice doporučuji. Přehledná videa, dá se k jednotlivým lekcím vracet. Veliký přinos.


Jan Koblasa

Kurz je spíše pro začátečníky. Pokud s excelem pracujete denně tak je v kurzu jen minimum nových věcí.


Ondřej T.

Nepochybuji o zkusenostech lektora, ale poslouchat prazskou cestinu je hrozne. V zaverecnem testu nebylo precist mozne odpovedi u jedne otazky - cely text se vam nevesel do grafickeho zobrazeni bunky.

Reakce lektora:

“Děkuji za hodnocení, za poslech se omlouvám, na vyjadřování a mluvě stále pracuji. Na poslední otázku mrknu proč se nezobrazuje celý text.“


Barbora T.

Pre stredne pokročilého užívateľa Excelu je tento kurz príliš zdĺhavým, predsalen niektoré aj jednoduchšie veci bolo vhodné si zopakovať, niektoré veci mi boli novinkou. kurz je určený výhradne úplným začiatočníkom. Pozitívne vnímam možnosť preskúšať sa v priložených exceloch. Ja ako pokročilejší užívateľ som však tieto veci nerealizovala. Napriek tomu hodnotím kurz pozitívne. :)


František P.

Některé nové věci jsem se nově naučil, řada byla již známa. Určitě doporučuji komukoliv, kdo chce na rozumné úrovni s excelem pracovat.


Dalibor Rosecký

super


Petr Kočnar

Kurz opravdu časové náročný, přesto informace získané v tomto kurzu, Vás mohou posunout velmi daleko a usnadnit Vám práci při každodenním používání Excelu