Barbora R.

Zdravím, kurz byl velice užitečný. Líbí se mi, že ke každé lekci byl zkušební excelový soubor, ve kterém sám pan Lasák pracoval, zároveň je v každém souboru i list Řešení se správně vyřešeným zadáním. Jakožto obyčejný uživatel mi největší přínos daly názorné ukázky funkcí. Také jsem se dozvěděla nové informace hned na začátku kurzu, o práci s excelem a se zkratkami. Skvělá práce, moc děkuju :)


Lucia Š.

Kurz bol veľmi zrozumiteľný, kapitoly pekne nadväzovali na seba. Určite odporúčam tento kurz pre tých ktorí sa chcú zdokonaliť v exceli.


Petr Nöbauer

Dobrý den, pan Lasák je jistě odborník přes excel, ale výklad se mi jevil poněkud monotóní. Uvítal bych větší dynamiku projevu. Jinak bezva školení. Pokud by to šlo, tak bych dal 4,5*


Josef K.

Výborný kurz, který ocení zejména úplní začátečníci.


Alena Krynycká

Kurs je perfektní. I celkem zkušený uživatel najde už v prvních lekcích šikovné věci, které usnadní život. Pokročilejší lekce mne hodně naučily a pomohly dobře uspořádat to, co už umím. Napadly mne spousty dalších možností, kde to všechno použiji. Opravdu nelituji a doporučuji každému.


Radek M.

Výborný kurz, doporučuji.


Luděk Hrnčíř

Dlouhé vzorce v odpovědích nelze přečíst (jsou delší než pole, kde je napsána možnost).


Viktor Bíreš

Výborný srozumitelný kurz. Dostal jsem přesně to co jsem očekával.


Miroslav H.

5 hviezdičiek


Šárka D.

Kurz byl velmi zajímavý a užitečný. Určitě mnoho věci využiji v praxi. Děkuji mnohokrát.