Tomáš V.

Lektor super, vše dobře vysvětleno a dnes na první pokus testu 100% :)


Václav Kovařík

Výborný přehled nástrojů, kterak zlepšit procesy ve firmě. Kurz by bylo možné použít (bez jakékoli úpravy) jako osnovu a podklad pro semestrální kurz managementu na všech vysokých školách s manažerským zaměřením. Alespoň by se nám do praxe dostávali absolventi již s potřebným základem.
Úspěšným absolvováním kurzu bych podmiňoval přijetí budoucího pracovníka na jakoukoli manažerskou pozici, zejména pokud jde o top management. Ačkoli kurz směřuje spíše pro výrobní praxi (i co do ukázek), předvedené metody jsou univerzálně aplikovatelné i v sektoru služeb.


Luděk Bechyně

S autorem kurzu jsem již pracoval na více projektech a vždy používal naprosto praktický přístup k řešení trvalého zlepšování. Ve stejném duchu je veden i tento kurz.
Jeho využitím určitě posunete vaše pracovní aktivity k vyšší efektivitě a snížíte ztráty, které vás denně obklopují.


Dana Šedivá

Přehledné, jasně vysvětlené.


Jiří Neužil

Ikdyž LEAN nástroje a základní filozofii z praxe Lean managera znám, tento kurz mě velmi obohatil a i potěšil. Pomohl mi znovu si uvědomit o co v jednotlivých nástrojích opravdu jde, co je klíčem, prioritou, základním smyslem, jak se na věci ve výrobě dívat, na co si dát pozor. V kurzu jsou vysvětleny nejen nejdůležitější nástroje v LEAN, ale hlavně jejich praktické využití. Díky jednoduchému vysvětlení a přiloženým formulářům lze nástroje začít používat rychle. Mnoho myšlenek jsem si zapsal a už jsem i začal aplikovat! Třeba... stoupnout si ve výrobě na jedno místo a sledovat co se děje, nechvátat, dívat se, ... a nacházet plýtvání. Kurz doporučuji všem průmyslovým inženýrům / Lean Manažerům, ale i vedoucím výroby a všem lidem, kteří chtějí pomocí odzkoušených LEAN metod proměňovat svou firmu, výrobní halu nebo pracoviště. Díky za kurz!


Jan Srbený

skvělý


Andrea B.

******


Miroslav M.

Stručné, přehledné, věcné a srozumitelné.


Kamil N.

Lektor má přehled a srozumitelně ilustruje jednotlivé metody. Hezké ukázky!


Jan D.

Super, oceňuji velmi praktické ukázky a materiály ke stažení.