Eva Š.

Naprosto skvělé.

Reakce lektora:

“Vielen lieben Dank, Eva :)“


Jana V.

Skvělý kurz. Pustím si jej ještě minimálně 5x.

Reakce lektora:

“Děkuji za pochvalu, Jani :)“


Kristýna W.

Tento kurz mě donutil přemýšlet o tom, jak dané slovo vyslovit správně s německým přízvukem. Oceňuji především to, že se paní lektorka v tomto kurzu snažila vysvětlit výslovnost prakticky a ne pomocí fonetické abecedy. Což beru jako velké plus. Myslím si, že absolventi tohoto kurzu mají velký předpoklad k tomu, aby se úspěšně zbavili českého nebo slovenského přízvuku, samozřejmě s pravidelným cvičením, bez práce nejsou koláče:)
Kurz i paní lektorku doporučuji.

Reakce lektora:

“Kristýno, obrovsky Vám děkuji za tak obsáhlé hodnocení a milá slova :)“


Lenka J.

Naprosto úžasný kurz, některé pasáže mě velmi pobavily, a i když mám z němčiny státnice, vždy je co zlepšovat. Tento kurz je naprosto pro každého. Velmi doporučuji.

Reakce lektora:

“Srdečně děkuji za milá slova, Lenko :)“


Jitka S.

Míša je skvělá!

Reakce lektora:

“Ó, děkuji, Jitko! Jsem ráda, že se Vám kurz líbil :)“


Petra D.

Maximální spokojenost

Reakce lektora:

“Tak to mě maximálně těší, Peti! :)“


Pavel Filípek

Moc děkuji za skvělý kurz, byl přehledně členěn, srozumitelně vysvětlen a opravdu výborně shrnul veškeré záludnosti německé výslovnosti.
Jen bych chtěl upozornit na jednu chybu, která se vloudila do lekce 15 - minuta 1:09, s gramatickou chybou zde bylo zmíněno i otitulkováno "der ZoologischeR Garten".
Mějte se hezky, těším se na další kurzy :-)

Reakce lektora:

“Děkuji moc za milé hodnocení, Pavle a samozřejmě taky za bystré očko a upozornění na chybu. Opravíme, nebojte ;)“


Jana Jeřábková

👍🏻🍀😊

Reakce lektora:

“Danke :)“


Zuzana B.

Další skvělý kurz, který doporučuji i pokročilejším v němčině. Mě osobně jste dostala s výslovností dvojhlásek, ty vyslovuji špatně a musím je pořádně natrénovat. Už se moc těším na další kurzy z Vaší dílny, Míšo :)

Reakce lektora:

“Děkuji za milou zpětnou vazbu, Zuzi! Jestli Vám můžu dát malé doporučení, tak si určitě nenechte ujít kurz Hovorové němčiny (tady na Seduo) ;)“


Radka G.

Wow! Klobouk dolů! Nemám slov! Tenhle kurz považuji za naprostý TOP! Vůbec by mě nenapadlo, že by takový kurz šel online udělat. Rozhodně ho doporučuji všem, kteří chtějí lépe rozumět a lépe splynout s davem rodilých mluvčích. Výslovností se klasické kurzy moc nezabývají a když už, tak dost povrchně. Tenhle kurz je skvěle propracovaný a pomůže se lehce zbavit výslovnostních nešvarů. Tento kurz dává opravdu hodně a má rozhodně vyšší hodnotu než za jakou je tu k pořízení.

Reakce lektora:

“Herzlichen Dank für deine lieben Worte, Radka! Es weiß es sehr zu schätzen :)“