Ing. Pavla Jirásková

paní gestikulovala tělem velmi nepřirozeně, vyvádělo mě to občas z pozornosti.


MX

Kurz byl užitečný, díky!


Ladislav Žatečka

Skvělý kurz.


Martin Tkaczyk

Dozvěděl jsem se opravdu spoustu zajímavých informací a nápadů, které ve firmě určitě budeme postupně realizovat. Nicméně určitě bych uvítal něco jako obsahovou strategii 2, kde byste dané věci probrali více do hloubky a s více příklady. Spíše jako jakési workshopy.
Jinak samozřejmě hodnotím velmi pozitivně.


Petra Pospíchalová

Skvěle koncipovaný kurz prakticky krok za krokem od lidí, kteří v tom umí chodit. Velmi srozumitelně vysvětlen princip obsahových strategií a jejich uvádění do praxe. Velmi mě to obohatilo.


Denisa Králová

Skvěle sestavený kurz s množstvím doprovodných materiálů, díky! :-)


Marek Čevelíček

Tento kurz je nabušená sada videí, které nahradí kdejakou knihu. Návod, podle kterého se nemusí ani laik bát sestavit si základy obsahové strategie. Pokud se někdo domnívá, že se v obsahové strategii vyzná, bude též mile překvapen, kolik poznámek si po shlédnutí kurzu zapíše. Rozhodně jeden z nejlepších kurzů na Seduo.


Martina

Martin a Katka postupně vtahují do tvorby obsahové strategie tak, aby i laik dokázal ve své firmě zařídit vše potřebné a ohlídal si dotažení všech procesů. Myslím, že každý, kdo se do kurzu pustí, zvládne pomocí kvalitního obsahu lépe prodávat. A to s elegancí a dnes mimořádnou nevtíravostí.


Jan Novák

Člověk při samostudiu sbírá jednotlivé střípky, ale teprve tento kurz to všechno dává dohromady a provádí celým procesem tvorby obsahové strategie. Skvělý návod pro malé a střední podniky, které chtějí uspět na internetu. Ty velké si na to nejspíš najmou agenturu :)


Markéta Venyšová

Kurz má jasnou strukturu a přednášející ví, o čem mluví. Informace jsou předávány zábavnou formou, takže jsem se u sledování nenudila. Více takových vzdělávacích videí.