Dominik B.

Kurz byl super. Vzal jsem si z toho mnoho nových poznatků na který musím zapracovat. Trochu mi vadila přehnaná gestikulace lektorky.


Matúš Šenšel

Veľmi prehľadne spracované, dobre štrukturované, zrozumiteľné. Už sa len pustiť do práce :) Odporúčam i pozrieť na web Obsahovej agentúry na blog, kde spracovali kompletého sprievodcu obsahovým marketingom.


Michal B.

Zcela nekonkretni tipy, pro prxi tezko neco aplikovat. Cela prezentace je tak obecna, az si z ni nic neodnesete. Zcela chybi konkretni postupy, ukazky, aplikace. Je to jen zcela vagni a povrchni teorie.


Jan S.

Kurz je zajímavý. Pouze čísla FB z roku 2017 už jsou v on-line světě prehistorická... :-) .


Petr F.

Projev slečny je příšerný a zcela odvádí pozornost od předávaného sdělení. Nejhorší je však odkazování na neexistující podklady, materiály a informace pod jednotlivými videi.


Ing. Pavla Jirásková

paní gestikulovala tělem velmi nepřirozeně, vyvádělo mě to občas z pozornosti.


MX

Kurz byl užitečný, díky!


Ladislav Ž.

Skvělý kurz.


Martin Tkaczyk

Dozvěděl jsem se opravdu spoustu zajímavých informací a nápadů, které ve firmě určitě budeme postupně realizovat. Nicméně určitě bych uvítal něco jako obsahovou strategii 2, kde byste dané věci probrali více do hloubky a s více příklady. Spíše jako jakési workshopy.
Jinak samozřejmě hodnotím velmi pozitivně.


Petra Pospíchalová

Skvěle koncipovaný kurz prakticky krok za krokem od lidí, kteří v tom umí chodit. Velmi srozumitelně vysvětlen princip obsahových strategií a jejich uvádění do praxe. Velmi mě to obohatilo.