Martin Kysela

Další z Broňových kurzů, který je naprostým trhákem. Když už si člověk myslí, že ho nic nepřekvapí a že se vlastně domluví celkem dobře, najednou je tady dávka informací, které mu rozkryjí úplně nový rozměr studia. :) Moc děkuju! Tímto kurzem stoupla moje znalost angličtiny o notný kus vzhůru a věřím, že věty zavánějící Czenglish stavbou či významem se pro mě stanou minulostí. :)

Reakce lektora:

“Thank you so much Martin! ☺️“


Eliška S.

Zábavný kurz, kde jsem se dozvěděla několik nových frází a procvičila spoustu gramatiky :)) jen tak dál ;)

Reakce lektora:

“Hello Eliška! Thank you sooo much! ❤️“


Miloš F.

This course is truly unique…

Reakce lektora:

“Thank you a million, Miloš! ☺️“


Denisa P.

Super kurz, ale príliš dlhý. Možno by sa oplatilo to rozdeliť na 2 kurzy. Asi od 15.lekcie ma to už začínalo nudiť.

Reakce lektora:

“Hello Denisa! Moc děkuji za milou zpětnou vazbu a omlouvám se, že to bylo tak dlouhé. Občas si neumím pomoct a snažím se do kurzu dát vše, co považuji za důležité... Pardon!“


Anna R.

Nazvala bych to takovým rozcestníkem. Když nevíte co studovat, tady si můžete prověřit své znalosti a zjistit, kde nejvíce chybujete, a pak můžete studovat tu danou část.
Broňa vás zaručeně "nakopne" do dalšího studia.
Věty k překladu bych uvítala napsané.
A na závěr - Thanks a million!!!!

Reakce lektora:

“Thank you soooo much! ☺️“


Zdeněk Meier

Nejprve jsem byl v šoku z chyb, které jsem dělal. Pak jsem měl radost, jak to Broňa s lehkostí a vtipem uváděl na pravou míru. Další awesome course. Thank you Broňa

Reakce lektora:

“Thank you soooo much, Zdenda! A věřím, že těch chyb stejně moc nebylo… :)“


Vladimír Schmid

Opět další skvělý kousek! Líbí se mně přátelské vedení lekcí způsobem, který známe z Broňových kurzů. Dokáže vás to vtáhnout, líbí se mně ta komunikace s účastníkem, skoro jako na "živém" kurzu. Bloky jsou přiměřeně dlouhé, těch 5 minut max na jedno téma je akorát. Dále oceňuji zejména grafické řešení titulků - jak psané formy, tak výslovnosti, které se objevují plynule a v pravou chvíli, kdy se snažíte odpovědět na zvídavé otázky. Celé to Broňa dokáže vtipně propojit v příběh. Díky tomu už vím, že na fotbal rozhodně nepatří "dress" :-D. Vřele doporučuji.

Reakce lektora:

“Hello! Moc a moc děkuji za taková krásná slova! ☺️ Moc si toho vážím a klidně na fotbal vyraž v dress - alespoň to bude veselé :D“


Petra S.

Kurz bych doporučila všem, kteří už mají nějakou znalost angličtiny a pracují na "dopilování" k dokonalosti. Musím přiznat, že jsem o některých chybách, které dlouhodobě dělám, neměla ani ponětí. Díky Broňovi jsem si je uvědomila a snad v příští konverzaci je už neudělám! Je super, že si můžu kurz pustit kdykoliv znovu nebo mohu nahlédnou do přiložených materiálů. Oceňuji také přiloženou cvičebnici, v níž jsou další věty (i s klíčem) k procvičení! Jako učitelka musím také ocenit, že je celý kurz předávám s odlehčeným přístupem, respektem k žákovi a s vtipem; je ucelený, strukturovaný, vše v něm dává smysl a přechody z jednotlivých lekcí jsou vždy shrnující-získané-poznatky a zároveň motivující na lekci další - že se člověku nechtělo ani končit :-)

Reakce lektora:

“Hello Peťa! Thank you soooo much! ❤️ Opravdu moc si toho vážím! ☺️“


Vojtěch Prokeš

Prostě skvělý. Praktický, přesně k jádru chyb, skvělé ukázky. Je vidět, že Broňa vychází ze svých velkých zkušeností a jde přesně k chybám, které jsou časté a tolik opakované. Bavilo mě to a moc povzbudilo do další práce!

Reakce lektora:

“Hello Vojta! Moc a moc děkuji a mám velikou radost z chuti do další práce! ☺️“


Bohdana Goliášová

Huboce se skláním a děkuji Broňovi, že tímto kurzem pomohl mojí angličtinu významně odtrapnit. Jo, skoro všechny chyby, o kterých Broňa mluví, jsem dělala taky. I když jsem si myslela, že JÁ rozhodně stejné chyby nedělám a jsem na tom s angličtinou vlastně docela dobře. Houby s octem, bojuju přesně s tím, o čem Broňa mluví. Broňa do nás prostě vidí jako do sudu. Takže děkuju moc za to, že těmito přesnými zásahy Broňa posunul moji angličtinu o několik plevelů výše!

Reakce lektora:

“Bohdano! Ty jsi nejhodnější! ❤️ Opravdu MOC si tvé pochvaly vážím! ☺️“