Hana B.

Nejvíce jsem ocenila zajímavé tipy na online nástroje/weby, které lze využít při grafické tvorbě. Nenašla jsem k dispozici prezentaci s prokliky. Blok k Affinity Designer jsem nevyužila (používám jiný SW).


Barbora H.

Doporučuji, jen se za mě kurz zbytečně dlouho věnoval programu Affinity Designer, který nevyužívám/nevyužiji.


Kateřina S.

Moc se mi líbil projev slečny Martiškové. Autentický, nepříliš strojený, přátelský. Pro mne, jako pro negrafika, byl kurz určitě zajímavý, i když jsem čekala více obecných typů na téma "jak to udělat, aby to vypadalo dobře". Nějaká základní pravidla. Kurz byl spíše zaměřený na grafické programy.


Veronika L.

Kurz byl zajímavý, jen to místy nebylo pojaté jako pro negrafiky, ale víc už odborně, např. ukázky z Affinity Designer. Ale jinak se těším na další kurz od Lindy.


Svatopluk Vít

Kurz má dobrou strukturu, zajímavá témata, dobře podaná. Vyloženě mi chybělo více teorie na začátku, předpokládá se jistá úroveň základních znalostí, která nemusí být pro každého samozřejmostí (např. výrazy typu rozlišení, pixel apod.) Zároveň by možná stálo za to se více věnovat právním aspektům využití grafiky stažené z internetu tj. co to jsou ty zmiňované licence a jak mne mohou omezit a co mi hrozí, pokud je budu ignorovat. To stejné samozřejmě i u písem. Nelze prostě a jednoduše říct, že co si stáhnu z internetu můžu použít.


Karla Švédová

Tento kurz byl pro mě příjemné opakování, co se týče světa základní grafiky, kdy jsem se přiučila i něco nového.


Zamestnanec266 K.

výborný kurz aj pre pokročilejších


Petra V.

Moc příjemný kurz, i hlas lektora. Jednoduché vysvětlení a super praktické ukázky. Děkuji.


Šárka K.

Děkuji za zajímavý vhled do grafiky pro negrafiky. Nenašla jsem však ke stažení v kurzu opakovaně přislíbenou prezentaci. Nutnost přepisovat webové odkazy snižuje mé hodnocení jinak zajímavého kurzu.


Andrea B.

*****