Mário Ž.

👍


Dmitrij T.

Je to hezký, krátký a zajímavý kurz. Lektor vypráví velmi jasně a příběhově. Je to poutavé, díky čemu se to dá shlédnout na jeden nádech.


Štefan M.

Kurz se mi líbil, lektor mluvil klidně a srozumitelně. Je dobré se občas zastavit a uvědomit si, že ne vždy je potřebná rychlost a důraz v rozhodování.


Sladjana S.

Perfektne, ďakujem.


Ingrid K.

Môj prvý vyber po registrácii viac menej náhodný je príjemným prekvapenim. Efektívne vyjadrovanie k témam, stručné a zrozumiteľné. Charizmatický lektor, pre mňa aj po obsahovej stránke vyborne strávený čas.


Pavel V.

příjemný hlas a zajímavé téma


Jarmila Brázdová

Kurz mi pomohl dokázat přemýšlet o sobě, umět se zvednout a jít dál. Jsem typem člověka optimistou, takže jsem stejně naladěna jako lektor. Maximálně mi vyhovoval a líbili se mi jeho myšlenky a sdělení, které měl dobře srovnané.


Vladimír K.

Kvalitný a výborný kurz, múdrosť myšlienok som si pozrel hneď dvakrát. Takýto kurz by si mohlo pozrieť čo najviac ľudí, lektor na výbornú s príjemným hlasom. Touto cestou mi dovoľte mu zaželať v živote veľa skvelých projektov a rozhodnutí. ĎAKUJEM!


Daniel Přecechtěl

Jsem obdivovatel Simona Panka a ohromne mu fandim. Je pro me ikonou slusnosti a odvahy a kurzem, ktery jsem vnimal spise jako rozhovor, jsem se utvrdil ve svych hodnotach. Ted jeste v sobe najit trochu vice odvahy... :)


Petra D.

Pan Pánek je velice charismatický muž, který dokáže hovořit zajímavě, poutavě, jasně, dokáže posluchači přesně předat vzkaz a informaci.
Kurz beru jako velmi příjemně strávený čas.