Hana Strnadová

Nesouhlasím s protěžováním slunečnicového oleje a haněním řepkového, naopak kvůli složení omega mastných kyselin je řepkový olej jeden z nejvhodnějších na tepelnou úpravu. Ale proti zbytku informací nemám námitek 😀


Ľubica D.

kurz sa mi páčil, viem postupne zaviesť aj do môjho každodenného života, ďakujem


Karolína Doležalová

Fajn, obdobne rady a tipy jako vsichni ostatni (takze to asi funguje :)). Jen v radach o jidle se uplne neshoduje s tim, co jsem slysela na prednasce Tydne inovaci od vyzivove poradkyne. Hlavne v tom jake na co pouzivat oleje a proc.


Vendula Stračinová

Perfektní, opravdu shrnutí těch nejdůležitějších biohackingových aktivit. Novinkou pro mne bylo otužování rukou a nohou v kyblíku, jsem ráda, chci se otužovat, ale ledová sprcha není pro mě. Děkuji za skvělý kurz.


Gabriela Š.

a opäť som o niečo múdrejšia a môžem meniť svoj život k lepšiemu....Díky.


Radek Hlávka, Bc.

Jsem nadšený :). Mnoho nového jsem se dozvěděl. A na kávu s ghí se velice těším. Úžasný kurz, co mi velmi otevřel oči. Dokonce zvažuji i zimní výšlap na Sněžku v kraťasech :).


Lenka M.

Super poučná přednáška.


Jana P.

Velice přínosný kurz s praktickými radami.


Ivana Jägermannová

Výborný kurz. Jako biohackingový laik jsem se dozvěděla mnoho zajímavého a věřím, že se mi podaří některé rady zautomatizovat a zařadit do svého běžného života. Děkuji


Lenka B.

pozitívne ma inšpiroval - vyskúšať otužovanie