Veronika L.

Kurz od Petra jako vždy super!


Vendula S.

Naprosto super. Vypadá to, že pan Petr Ludwig mi právě vyřešil mé celoživotní trauma z toho, že neumím plánovat, a když už si nějaký plán udělám, tak mi to stejně nevyjde, což mi pak ještě víc prohlubuje M frustraci, že jsem neschopná. Tohle mi dává naději, že konečně může dojít ke změně. Prosím o vyřízení mých díku panu Petrovi. Děkuji.


Filip Hajdík

V porovnání s předchozími kurzy hodně slabé, autor začíná citovat sám sebe…


Miloš M.

Základ práce myšlienkovymi mapami - kto nepozná alebo neoužíva - nutnosť. Minimalisticky podaná velmo dôležitá téma


Andrea B.

******


Eva K.

Lektor výborný. Do obsahu bych uvítala více typů má to, jak prakticky vymýšlení myšlenkových map uchopit, když je toho v hlavě moc.


Jan S.

Petra sleduju dlouhodobě a tak jsem se na jeho kurz opravdu těšil. Navíc mind maps občas používám, tak jsem si říkal, že se zdokonalím. Stručně řečeno je kurz fajn a nelituju. Trochu obšírněji:
1- obsah … minimálně třetina není o myšlenkových mapách… sice to s tématem souvisí ale… chyba asi u mě. Z názvu jsem si udělal nějaký předpoklad
2- forma… tipuju průměrnou délku lekce na 5min… u každé z nich zopakování předchozí a obsah následující… když si dáte celý kurz najednou… je to fakt otrava. Neuvědomuju si jiný kurz kde by to tak bylo.
3- seduo… čekal bych podobný styl kurzů. Broňa má minutové lekce začínající znělkou a končící znělkou. U Petrova videa nic. Jako předěl u 5min lekcí by mi to přišlo fajn
4- děkuji vám Petře za odkaz na Forrest aplikaci. Už stahuji a instaluji.


Lukas M.

Výborný kurz :)