Hana C.

Pecka, Pavel je borec :D


Jakub Š.

Nejsem vyloženě cílová skupina, na kterou tento kurz cílil, ale obecně všechny vyslovené myšlenky byly skvělé. Od půstu, cílené vystavování se chladu, přes umění vypnout myšlenky, až po vypnutí elektroniky a sociálních sítí, umění udělat si čas pro sebe. Skvělé uvědomění si, že pohoda není zadarmo, ale člověk musí pro to něco trochu udělat a vystoupit z komfortní zóny.
Občas se mi zdály některé věty až příliš přemotivané, nicméně to je právě to, co někteří potřebují, aby dokázali udělat změnu a uvědomit si, že se potřebují trochu hodit do pohody.


Martin S.

Pavel je best!


Lenka Zemanová

Pavel tradicne vybornej


Petr Mikl

Zábavný a poučný přednes.
Mohu doporučit.
Odnesl jsem si především metodu "schůzka sám se sebou" je to pojmenovaná činnost, kterou jsem jednou za čas přirozeně dělal. Nyní proto mám nazev. 🤗.


Tomáš H.

Pavel je sázka na jistotu. Nakopne a někdy až strašidelně moc odhadne vlastní reakci.


Elgína K.

Ďakujem.
Vaše kurzy ma bavia. Posúvajú ma ďalej, nútia ma zamyslieť sa a prehodnotiť. Potešilo ma, že aj v dnešnej uponáhľanej dobe múdro radíte : pochváliť sám seba, zastaviť sa, vypnúť mobil a TV, nejesť toľko, venovať čas sebe, stíšiť sa ...
Ešte sa potrebujem veľa snažiť. A každý deň sa niečo nové učiť.


Mária Č.

Tento spôsob prezentácia mi nie je blízky, nevyhovuje mi. S prezentovaných informáciami sa stretnete už v každom článku v médiách.


Aleš J.

Super! Je to jiné, lektor má jiný projev a přístup než většina jiných. Za mě dokáže udržet pozornost člověka i kdyby vám vyprávěl o háčkování rukavic;-)


Martin K.

Prostě nejlepší!