Jana M.

Skvělý kurz. Lektorka se skvěle poslouchá, má plynulý a nenucený projev. Všechny fráze jsou velmi užitečné. Jsem ráda, že jsem si mohla svou španělštinu oprášit právě tímto kurzem. :)


Pavol M.

Super kurz, a super lektorka😊

Reakce lektora:

“Hola Pavel, děkuju za zpětnou vazbu. Ať vás španělština baví! Ivana 🇪🇸👙“


Marta Mlejnková

Výborný, užitečný kurz, příjemně prezentovaný. Doporučuju!

Reakce lektora:

“Hola Marta! Gracias por todo, skvělé že na sobě makáte. Nos vemos, Ivana 🇪🇸👙“


Radka F.

Estupendo, v tomto kurzu jsem našla všechno, co potřebuju. Je to rychlý, jasný a jednoduchý přehled běžně užívaných a potřebných frází ve španělštině. Díky opakovacím kvízům po jednotlivých kapitolách mi fráze lépe zůstávají v hlavě. Líbí se mi, že si kurz můžu dát jen do sluchátek a učit se třeba cestou do práce. A jako velké plus vnímám parádní E-Book, ve kterém je úplně všechno z kurzu - skvělý nástroj na opakování. A ještě jeden tajný tip: ke kurzu se dají dokoupit Quizlet kartičky se všemi frázemi. Za mě 5/5.

Reakce lektora:

“Hola Radko! To je pecka, že kurz takto sednul. Ať všechny fráze pěkně dostanou do hlavy a následně s nimi ohromíte každého Španěla. Ivana 🇪🇸👙“


Lucie Budíková

Praktický kurz pro běžné konverzace. Logicky řazený, proložený krátkými opakovacími testy a doprovodným materiálem. I pokročilejší španělštináři si něco nového najdou. A jako bonus sympatická lektorka. Skvěle strávený čas, díky.

Reakce lektora:

“Hola Lucie, mám velikou radost, že se vám kurz líbí. Ať se vám fráze pěkně používají. Nos vemos. Ivana 🇪🇸👙“


Tereza O.

Prosím více takových kurzů :-)

Reakce lektora:

“Terezo, muchas gracias, zapracujeme na tom. Ivana 🇪🇸👙“


Kateřina Mohaplová

Kurz výborný, u paní lektorky jsem absolvovala kurz osobně před 6 lety a byla to jedna ze dvou mých nejlepších učitelek jazyků!

Reakce lektora:

“Hola Katko, gracias a těším se někdy brzy, že se zase potkáme. Ivana 🇪🇸👙“


Soňa G.

Konečne som sa dočkala aj španielčiny. Úžasný kurz! Výborne vybraté slová, frázy.. Veľa som už poznala, ale mnohé boli pre mňa nové. A som za to vďačná, že som si mohla rozšíriť vedomosti. Lektorka je veľmi príjemná a dobre sa počúvala. Ďakujem za takéto príjemné učenie. :-)
Dúfam, že pribudnú aj ďalšie kurzy.

Reakce lektora:

“Soňo, děkujeme za vaši zpětnou vazbu, je pro mne hnacím motorem. Ať se vám španělštině dostává pod kůži. Ivana 🇪🇸👙“


Lucie T.

Vynikající lektorka! Skvělý kurz, moc se i líbily i provazby mezi jednotlivými tématy. Ráda se ke kurzu budu vracet. 🙂 Díky, Lucie

Reakce lektora:

“Lucie, moc mne těší, že vás kurz bavil. Věřím, že jste si se mnou zkusila i Macarenu 💃🏻 Mám pro vás ještě zlepšovák, až se budete ke kurzu vracet. Mrkněte k nám na web spanelstinadoplavek.cz, vytvořily na všechny lekce z kurzu i opakovací kartičky do kapsy/do mobilu. Nos vemos, Ivana 🇪🇸👙“


Jan K.

Gracias!

Reakce lektora:

“De nada! Děkuju za zprávu 🇪🇸👙“