Katarina K.

Naprosto skvělý a zábavný kurz - doporučuji. Hodně mi pomohl. Ještě několikrát se k němu vrátím, ať si to pořádně procvičím. Je vidět, že máte svoji práci rádi. Děkuji. Katarína

Reakce lektora:

“Thank you sooo much, Katarína! Vážně moc si toho vážím! ☺️“


Andrea B.

Užitečný kurz.

Reakce lektora:

“Thank you, Andrea!“


Lenka J.

Moc děkuju za výjimečný kurz. Učím se AJ 30 let a o výslovnosti jsem skoro nic ještě neslyšela! Natož takto srozumitelně, zábavně a komplexně. Velmi mě baví váš optimisticky a laskavý projev. Děkuji, nadšená posluchačka vaší výuky AJ z Pardubic 😊


Jana P.

Další kurz, za který jsem velmi vděčná. Na výslovnosti musím zapracovat. Broňa je super cool lektor angličtiny. Oceňuji skvělé příklady na procvičování. Jsou vtipné. Díky tomu se k lekcím ráda vracím.

Reakce lektora:

“Hello Jana! Moc zdravím a vážně moc děkuji! Mám radost, že se kurz líbí! ☺️“


Ivona K.

jednoduché vysvetlenie, výstižné, proste skvelé

Reakce lektora:

“Thank you sooo much, Ivona! ❤️“


Bohdana Goliášová

"Are you from Russia?" Když se mě na to ptal už třetí Brit, chtělo se mi křičet. Ach jo, proč mě tu výslovnost někdo nenaučil líp už na základce? Nebyla jsem sama. Známý se mi svěřil, že mu jeho američtí přátelé říkají, že mluví jako agent KGB. To fakt nechceš. Musím s tím něco udělat, rozhodla jsem se. A protože vím, že Broňa to umí vysvětlit po lopatě, po jeho kurzu jsem skočila přímo šipku. Díky Broňo, díky Lucy. U minimal pairs jsem to konečně pochopila a slyšela ten rozdíl. Teď čtu doma po večerech manželovi Harryho Pottera v angličtině a trénuju všechno, co jsem se u vás naučila. Zlepšuje se to opravdu hodně. Až příště někomu vyrazím, očekávám dotaz: "Your accent sounds Europian. Are you from Sweden?"


Anna Roháčková

Děkuji Broňovi a Lucy za velmi přínosný kurz🙏
Nejen, že pomáhá k lepší výslovnosti a mluvě v angličtině, ale také mě donutil k zamyšlení, zda správně vyslovuji. Slyšet porovnání správné výslovnosti u dvou zdálnivě stejných slov... wow, pro mě spousty aha momentů. Rozhodně doporučuji! 👍👏👏👏

Reakce lektora:

“Thank you so much, Anička! Mám radost, že byl kurz užitečný! ☺️“


Martin Kysela

Opět skvělý Broňa a perfektně zpracované téma. Je zajímavé, kolik chyb má člověk zažitých z "české angličtiny". Díky za možnost znít podstatně lépe. :) Velmi pozitivně hodnotím i technickou stránku videa - nasvícení, prostředí, barvy. Špičková práce.

Reakce lektora:

“Thank you a million, Martin! ☺️“


Nela Richterová

Velmi užitečný a informacemi nabitý kurz. Broňa vše srozumitelně vysvětlil a rodilá mluvčí Lucy ukázala, jak vyslovovat správně. Nebo jak nevyslovovat. Skvělé byly i tipy, jak se výslovnost učit. Po rychlém absolvování kurzu moje výslovnost sice není najednou dokonalá (to budu muset ještě trochu procvičit), ale rozhodně mnohem lepší, což ukázal mluvící test před a po :).

Reakce lektora:

“Thank you so much, Nela! A držím palce při dalším procvičování!“


Zdeněk Meier

Další ze skvělých kurzů z produkce Broni. Velmi se mi líbila interaktivnost a celé zpracování. U sebe jsem si uvědomil chyby, které vůbec nevnímám. Za mě skvělé a mooooc doporučuji. Díky Broňo.

Reakce lektora:

“Thank YOU, Zdenda! ☺️“