Vladimír K.

Súhrn jednotlivých kurzov, ktoré sú užitočné pre zlepšenie kvality života, ďakujem.


Petr J.

Neuvěřitelně rozsáhlý kurz, ocenil bych spis rozdělení do jednotlivých kratších kurzu. Některá z témat bych v kurzu nepotřeboval (znám je), takže se daji některé části (cca po 30-45 minutách) v klidu přeskakovat.
Nicméně kurz je to zajímavý a určitě přínosný.


Lenka Ď.

Ďakujem kurz je vynikajúco spracovany


Stanislava O.

dakujem, zaujmave a prinosne pre time management


Zdeňka Košecká

Moc hezky vysvětleno


Anna V.

Zatím nejlepší kurz co jsem zde viděla. Vše jasné, stručné, věcné a užitečné.


Kristýna N.

Skvělý kurz, který mi hodně pomohl s nastavením cílů a vytvořením pozitivních návyků. Díky němu jsem se seznámila s metodou GTD, kterou jsem si zamilovala a která mi pomáhá v každodenním shonu. Většinů informací z kurzu se snažím skutečně aplikovat a pravdou je, že můj život se stal produktivnějším a především mám více času na kreativní tvorbu. Doporučuji všem.


Jan S.

Minimálně jednou ročně si udělat frgál. Díky za inspiraci. Můj první produktivní návyk je plánování. Každý večer si naplánovat další den - extrémně přínosná záležitost, kterou jsem zatím i přes aplikace dlouho nedodržel. Jdu na 5 proč a udržím to do získání automatického návyku :-)


Marián M.

Vyborne spracovany uceleny system ako pracovat na osobnostnom raste. Paci sa mi, ze sa da uplatnit nielen na pracovne ulohy, ale aj doma vo volnom case.


Iva Soudná

Mozna zbytecne dlouhe