Peter Č.
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Je mozne dat len 5 hviezdiciek, alebo kurz nehodnotit, som rozcarovany - to je pripomienka vseobecna :). Vyskusane na Chrome a Firefox.

Problem: V kvizoch je chyba - na otazku "Medzi produktivne navyky patri:" su ponuknute 2 totozne odpovede.

Kurz sam o sebe je velmi dobry, obcas sa v nom opakuju tie iste informacie, co je trocha zbytocne, ak kurz pozerate cely za kratsie obdobie.


Milan K.

nekonečne dlhé


Slavomír B.

Náročný kurz, hlavne kvôli dĺžke. Musel som si urobiť pár prestávok. Som však rád, že som vydržal do konca. Mnohé pravidlá ma motivovali.


Jiří Štranek

Super


Markéta Cacáková

Výborné tipy a triky. Lektor vše vysvětluje srozumitelné a pomalu.


Hana Minaříková

******


Václav Beneš

Lektor je výborný. Je zřejmé, že nástroje a rady které k kurzu zmiňuje má vyzkoušené a ví, že opravdu fungují v praxi. Děkuji.


Pavel R.

Troch delší, ale jinak výbornej. Jen je vtipné jak u otázky 5) je volba odpovědi A+B když žádné A,B tam není a když je tato možnost uprostřed :-) (ale už to tady taky někde bylo …..


Jan Holman

Do prvního kvizu peklo,pak už super.
Slovo frgal asi nikdy nedostanu z hlavy:)
Po první části jsem zvažoval,ze kurz nedokoncim,naštěstí jsem byl zvedav a nelituji!


Jana Hrubá

Tohle se vážně povedlo! 100%. Lektor výborný, mnoho informací, podání srozumitelné a přehledné, zohledněny iOS i Android, Outlook i Gmail, další doplňkové materiály ke každé lekci pod videem.
Rozhodně doporučuji nejen kvůli osobní produktivitě a zefektivnění práce, ale opravdu si nastavením už jen několika málo "vychytávek" dost ulehčíte život, nervy a čas!