Anna Vašková

Na začátku kurz představil celkem jasné body, které pro mě s předchozím vzděláním nebyly obtížné. Zajímavé mi přišly kroky testování.


Mgr. Lenka Černá

Zajímavé a nové informace, děkuji za kurz.


Vladimír K.

Zaujímavý kurz, človek sa stále má čo učiť, ďakujem.


Jana S.

Většina věcí mi přišla tak nějak přirozeně jasná. Kurz je spíše pro ty, co ještě nic nevyvíjeli, případně se nad otázkou úlohy uživatelů nezabývali (sama už mám nějakou tu zkušenost).


Patrik Krejčí

Mnoho zajímavých informací týkající se návrhu produktů, aplikací a služeb orientovaných na skutečné potřeby uživatelů. Děkuji


Ladislav S.

Výborně strukturovaný kurz, který přináší odpovědi na ty nejdůležitější otázky kolem Human-Centered Design. Velice užitečný pro vývojáře SW/HW, ale také psychology a další netechnické odborníky, kteří mohou zjistit, jak se uplatnit ve světě technologií pomocí aplikace metod, které používají v jiných oblastech.


Dita K.

Kurz se mi moc líbil, dostala jsem skvělou představu o daném tématu, jen bych uvítala
1.) za každou kapitolou shrnutí v pár bodech, ideálně ve formě PDF ke stažení
2.) možnost pozastavit video tak, jak je člověk zvyklý mezerníkem, tady musel klikat jen na pauzu, která je titěrná a mnohokrát se to nepovedlo.
Každopádně moc děkuju za poskytnutí kurzu!


Kateřina Č.

Děkuji. Ještě mezi praktické zdroje doporučuji "knihu" Tvořte jako designéři - Sada 36 karet pro návrh a tvorbu skvělých služeb.


Jaroslav T.

Ďalší zaujímavý kurz.


Tomáš Hruška

Kdo zná metodu Design Thinking, tak je to to samé