Kateřina K.
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Děkuji za pěkný, stručný a srozumitelný kurz.
Momentálně se začínám zajímat o programování a termíny jako HCD se to v popisech pracovních pozic jen hemží. Děkuji za jasné a přehledné objasnění této tematiky v jednoduché formě (bez vytahování se znalostmi kdejakých jiných ekonomických či manažerských pojmů).
Velmi oceňuji přednes lektorů - z mého hlediska ideální vyvážení klidu a zájmu - ani monotónní, ani hysterický projev, velmi snadno udrželi mou pozornost na tématu.
Také si vážím nezahlcování videí poznámkami, kde to nebylo potřeba. Poznámky a náčrtky ve videích byly dostatečné k ilustraci a "pro oddech od přednášení", ale nebylo jich tolik aby videa působila neseriózně, přehlceně či roztěkaně.
Struktura se mi rovněž líbila. Témata na sebe hezky navazovala, opakovaly se jen důležité body a netočili jsme se v kruhu. Během kurzu se mi v hlavě tvořily jasné představy jak zmíněné postupy využít v mých plánovaných projektech a nenásilnou formou jsem znovu došla k tomu, že bych se měla přestat vnímat jako vševědoucí a zapojit jiné lidi do vývoje. :)

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vašich projektech i jinde.


Viktor Maliutin

Nice!


Ondřej Špaček

Perfektní vyjadřování obou mluvčí, skvěle zpracováno. Díky!


Miroslava Kneprová

výborní


Denisa Veselá

Kurz není úplně špatný, ale bohužel oba dva přednášející jsou velmi "nudní a tzv. uspávači". Měla jsem co dělat, abych to nevypnula v polovině a nešla si lehnout....


Miroslav Hajn

Kurz sumarizoval a pojmenoval to, k čemu by se vnímavý a inteligentní analytik měl praxí dopracovat sám. Umožňuje tak zejména začínajícím analytikům významně zmenšit počet chybných pokusů, než se k rozumnému postupu dopracují.


Petra Samková

Kurz se mi líbil. Vše bylo jasné a srozumitelné.


Jan Michálek

Přehledné a rychlé seznámení s HCD


Tereza Pešková

Super, jasně a přehledně vysvětlené. Děkuji a doporučuji


Lukáš Mosný

super