Roman S.
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Mile zhrnutie teoretickeho zakladu, fakticky su informacie spravne.
Ale pre uvedenie do praxe neviem ci to dokaze uplne pomoct ("prilis vela, prilis skoro").
Viac by som ocenil pracu na prikladoch ('zvonceky' zneli fajn ale rychlo sa vycerpali) a postupnej adaptacii procesu do realneho zivota, namiesto rychlikoveho obrazu finalneho stavu.
Format trpi extremne kratkymi kapitolami, casto teda otravuje zvucka a timer. Ale aspon preberu z tempa reci.


Kateřina K.

Děkuji za pěkný, stručný a srozumitelný kurz.
Momentálně se začínám zajímat o programování a termíny jako HCD se to v popisech pracovních pozic jen hemží. Děkuji za jasné a přehledné objasnění této tematiky v jednoduché formě (bez vytahování se znalostmi kdejakých jiných ekonomických či manažerských pojmů).
Velmi oceňuji přednes lektorů - z mého hlediska ideální vyvážení klidu a zájmu - ani monotónní, ani hysterický projev, velmi snadno udrželi mou pozornost na tématu.
Také si vážím nezahlcování videí poznámkami, kde to nebylo potřeba. Poznámky a náčrtky ve videích byly dostatečné k ilustraci a "pro oddech od přednášení", ale nebylo jich tolik aby videa působila neseriózně, přehlceně či roztěkaně.
Struktura se mi rovněž líbila. Témata na sebe hezky navazovala, opakovaly se jen důležité body a netočili jsme se v kruhu. Během kurzu se mi v hlavě tvořily jasné představy jak zmíněné postupy využít v mých plánovaných projektech a nenásilnou formou jsem znovu došla k tomu, že bych se měla přestat vnímat jako vševědoucí a zapojit jiné lidi do vývoje. :)

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vašich projektech i jinde.


Viktor Maliutin

Nice!


Ondřej Špaček

Perfektní vyjadřování obou mluvčí, skvěle zpracováno. Díky!


Miroslava Kneprová

výborní


Denisa Veselá

Kurz není úplně špatný, ale bohužel oba dva přednášející jsou velmi "nudní a tzv. uspávači". Měla jsem co dělat, abych to nevypnula v polovině a nešla si lehnout....


Miroslav Hajn

Kurz sumarizoval a pojmenoval to, k čemu by se vnímavý a inteligentní analytik měl praxí dopracovat sám. Umožňuje tak zejména začínajícím analytikům významně zmenšit počet chybných pokusů, než se k rozumnému postupu dopracují.


Petra Samková

Kurz se mi líbil. Vše bylo jasné a srozumitelné.


Jan Michálek

Přehledné a rychlé seznámení s HCD


Tereza Pešková

Super, jasně a přehledně vysvětlené. Děkuji a doporučuji