Ondřej Salák

Pouze bych uvítal školení na novějším mac os.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu. O nutnosti aktualizace tohoto kurzu víme a věřím, že ještě v první polovině tohoto roku dojde k přetočení v prostředí macOS Ventura se všemi změnami, které nové verze nabízejí. Aktualizované lekce budete mít v rámci zakoupeného kurzu také k dispozici. Přeji hezký zbytek dne.“


Pavel N.

Velké díky lektorovy. Tento kurz byl hodně zajímaví a naučný. Poprosil bych o aktualizaci na novější verzi macOS, určitě by se našli nové vychytávky a nastavení pro bezpečnost.
Moc děkuji.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuji moc za zpětnou vazbu. Přepracování kurzu je v plánu, přijde pravděpodobně s macOS Ventura, která bude dostupná na podzim. Přeji hezký zbytek dne.“


Zdeněk J.

Z kurzu jsem si z novinek odnesl pouze Time Machine. Trochu bych zkritizoval závěrečný test, který se zaměřuje spíše na detaily než na podstatné věci.


Michal M.

Kurz se mi velmi líbil


Sona Parke

Příjemné shrnutí podstatných věcí, nad kterými by se měl každý vlastník Mac alespoň jednou zamyslet. Doporučuji.


Natálie

skvělý a propracovaný kurz veliká spokojenost


Paulík

fajn kurz.
chce to update na Catalina


Martin H.

Tento kurz už prakticky jen opakuje autorovy předchozí, místo aby šel proti nim do hloubky. Kurz působí nepřipraveným, uspěchaným dojmem, autor často opakuje několikrát to samé nebo uvádí bez jakéhokoliv odůvodnění tvrzení, které bych čekal spíše od Apple fanatika a nikoliv od seriózního lektora. V předchozích jsem našel aspoň pár dobrých tipů, zde bohužel absolutně nic.


Jitka Karásková

:-)


Eva P.

Dozvěděla jsem se zase něco víc o nastavení iMacu :). Škoda, že se větší uložiště musí dokupovat.