Miroslava P.

Kurz nabízí jiný pohled než je klasické projektové řízení. V prostředí tradičního velkého průmyslového podniku to ještě asi chvilku bude trvat, než se tento přístup zabydlí. Pro některé akce si agile dovedu představit, jinde zatím ne.


Elena M.

Stručný a zrozumiteľný úvod do problematiky, s jasným vyznačením dôležitých miest a nasmerovaním ďalšie podrobnejšie zdroje potenciálneho rozvoja / orientácie. Super práca, ďakujem a určite odporúčam.

Reakce lektora:

“Jsem moc rada ze se vam kurz libil.“


Andrea B.

*******


Zdeněk L.

Jasný, přehledný a živý výklad problematiky.


Petr Gregor

Stručné, jasné a skvěle použitelné jak celek , tak i po kapitolách pro přesvědčení v organizaci, gratuluji za tak skvělý kurz! Je dobře, že jste se nenechali chytit detaily, ale klouzáním po povrchu inspirujete k agilnímu myšlení.

Reakce lektora:

“To jsem moc rada ze se vam kurz libil.“


Michaela H.

Budu se opakovat, ale projev lektorky mi nevyhovoval, zejména kvůli nedobré artikulaci a celkovému vyslovování. Jinak jako průřez danou tématikou dobré.


Petr K.

Pěkný úvod do agilu.

Reakce lektora:

“Jsem rada ze se vam kurz libil. :)“


Vladimír A.

dobrý prehľad o problematike


Pavel Brožek

Příliš strojený projev.


Minh N. M.

Jako úvodní kurz do agilních metodik může být pro úplné nováčky náročný. Lektorka používá "scrum žargon", který někdy není na začátku vysvětlen a člověk se v tom může leckdy ztratit popřípadě si video musí pustit opakovaně. V přednesu lektorky často uniká, co je důležité a co je přímo podstatné pro pochopení agility. Přednes snižuje dikce a vycpávková slova lektorky "no a ...".