Lenka Klímová

Výborné myšlenky. Velmi zajímavě udělaný kurz.


Irena S.

Jsem spokojená a zodpovědná, děkuji Irena.


Kateřina Švestková

Kvalitní obsah i přednes. Volila bych pro starší a pomalejší posluchače větší důraz na oddělení jednotlivých částí kurzu pro lepší vstřebání obsahu.


Miroslav B.

Dlhe ,monotone,stracal som pozornost


Barbora Karbanová

Petr Ludwig je člověk, kterého jsem objevila relativně nedávno a nyní ho sleduji všude možně (myšleno sociální sítě:-)), protože je to přesně moje krevní skupina, předkládá a baví se o tématech, která jsem ani nevěděla, že potřebuji k životu, lidským, pravdivým a nestrojeným způsobem, což je něco, co já přesně potřebuji - uvěřit, že člověk, který o něčem mluví, tomu sám věří a řídí se tím. Děkuji moc za tento kurz a těším se na nějaký další a snad v budoucnu i navštívím některou z přednášek osobně:-)


Michal Danihelka

Super téma, zajímavá doporučení a pohled na věc. Pro mě dost zbytečných drobných nedostatků (občas moc abstraktní, moc citací, moc nesouvisejících faktů, opakování, terminologie iOS vs Android). Celkově skvělé, děkuji za kurz 😀


Vendula B.

Děkuji za jednoduché a srozumitelné shrnutí myšlenek, které nosíme někde hluboce v sobě, ale které není jednoduché zformulovat. Oceňuji právě jednoduchost a názornost ve všech Vašich kurzech.


Nataša B.

Jeden z najlepsich kurzov na Seudo. Vsetko jasne a strucne vysvetlene a povedane; velmi dobre popisane prakticke techniky na zlepsenie spokojnosti. Odporucam.


Denisa P.

zaujímavý a veľmi prínosný


Roman V.

Patrí Vám veľká vďaka za super spracovaný kurz!