Miroslav S.

Myšlenky dobré, ale strašne nudne podané, niekolko krát som sa musel vrátiť vo videu lebo moja pozornosť ušla. Priložené "testy" mi osobne viac vzali než dali. Ale verím že niekomu toto bude vyhovovať, pre ADD strašne náročné a ta otázka č1 to potvrzuje :)


Peter Stefanovič

Poučné, poutavé a nadčasové


Markéta Bittnerová

Zajímavé, přehledně strukturované.


Miroslava Truplová

Srozumitelně podané a připravené pěkně ucelenně.Se zájmem jsem doposlouchla celý kurz,ačkoliv byl pro mě ten výklad monotónní.Paní má hezký hlas a pěkně vyslovuje,ale je to jako když mluví robot.Kdyby nebyl zajímavý obsah,už bych to vypla.Není to myšleno zle, jen jako podnět k zamyšlení.


David S.

Napln skoleni zajimave, neco malo pro mne bylo prinosem. Vetsina pouzitych prikladu nezajimava. Lektorka mi velmi nevyhovovala, neprijemny prednes a body language, musel jsem vypnout video, abych kurz dokoncil. Prislo mi jako by prednasela detem.


Luboš Kubelka

Jen vysvětlení pojmů. Pro mě nic přínosného. Zřejmě jsem přeslech, jak svoje emoce dostat pod kontrolu. Jen zhruba vím, proč pod kontrolou nejsou.


Gabriela K.

Podnětné. Ke staženým dokumentům se mohu kdykoliv vrátit a zrevidovat pokrok. Osobní konzultace se online kurzem nedá nahradit, ale i tak je to velmi dobře sestavený kurz. Za mne lepší, než číst nezáživnou literaturu. Těším se na 2. díl.


Eva D.

Velmi zajímavé a podnětné. Zajímavé materiály, hodně jsem se při tom o sobě dozvěděla.


Jitka Š.

Velmi užitečné! Děkuji.


Ondřej K.

další kurz co by měl být ve škole povinný ... min. na střední