Lenka M.

Výborný kurz ! Díky za skvělé podněty k přemýšlení.


Tomas Satke

poucne, uvital bych vice prirozenosti u prednasejiciho;)
kazdopadne diky za podpurne dokumenty a videa.


Zdeněk Blažek

Skvělá hodnota od výborného lektora. Kurz obsahoval informace, které pomohou i startu nového byznysu.


Tomas Thomato Nechutny

Kurz je věcný a praktický. Odvolává se na předchozí kurz Základy světa prezentací, což je dobře - lektor se neopakuje - a zároveň doplňuje a prohlubuje znalost. Doporučuji zhlédnout oba.

Ten, kdo potřebuje vytvořit přesvědčivou a "get to the point" prezentaci, dostává velkou zbraň na stříbrném podnose v podobě know-how Mr. Hrdličky. Vřele doporučuji.


Lucie Z.

S Lukášem Hrdličkou spolupracuji již několikátým rokem a měla jsem možnost zúčastnit se několika jeho přednášek a školení. Školení Prezentace v byznysu, které jsem právě absolvovala navazuje na sérii Lukášových velmi povedených prezentací a e-learningových materiálů, které poskytují zajímavý a jednoduchý návod na to jak efektivně prezentovat a také tak trochu jiný pohled na celkový přístup k tvorbě prezentací všeho druhu. Určitě tento kurz doporučuji každému, kdo se chce dozvědět zajímavé tipy a triky z oblasti prezentací.


Jan S.

Skvěle podáno a hned využiju v praxi. Děkuji!


Petr O. O.

Lukáš je odborník a jeho kurz mi hodně dal. Často prezentuji svou firmu či její služby, díky tomuto školení budu moci prezentace posunout na lový level. Díky moc.


Jan F.

Absolvoval jsem už hodně kurzů i školení na tuto tématiku, ale mohu upřímně říci, že tento byl jeden z nejpřínosnějších. Určitě všem vřele doporučuji.


Ondřej V.

Velmi prinosny kurz. Perfektne udelane. Lukas Hrdlicka je mistr ve svem oboru. Za me moc doporucuji!!!!