Miriam C.

bola som veľmi prijemne potešená kvalitou obsahu a prevedenia kurzu.


Vladimír K.

Zaujímavý a hodnotný kurz pre každodenný život, v ktorom človek vyjednáva, ani si to neuvedomuje - jak v pracovnom, tak i súkromnom živote. Prínosný a poučný kurz, ďakujem.


Radim L.

Ta jeho audiokniha je výborná. Ale tento kurz mě zklamal ,je to slátanina a a nenavazuje to.


Jaromir Šeps

skvělý kurz a hezká videa


Radim K.

velmi praktické


Pavel N.

Hodnocení bych rozdělil na dvě části. Jedná se o velmi zajímavý kurz, plný zajímavých informací, které se budou hodit v praxi a za to bych dal *****. Bohužel podání a forma sdílení informací, když porovnám se všemi dosavadními kurzy, které jsem absolvoval, je na velmi špatné úrovni, což je velká škoda a tam bych to viděl na *. Určitě se podívám na další kurzy tohoto typu a budu doufat, že podání informací bude na lepší úrovni. Kurz i tak vřele doporučuji.


Ivana S.

perfektní, mnoho živých příkladů, situací, pak vysvětlení


Ivana N.

Zaujímavé boli techniky vyjednávania na detail aj s konkrétnymi ukážkami. Výklad bol pre mňa málo dynamický, vizualizácia zastaralá. Je škoda že tak kvalitný obsah bol slabo prevedený.


Jan L.

Prokůpek jen předává naučenou teorii

Reakce lektora:

“Prakticky rozebíráme reálná vyjednávání, ukazuji nejčastější vyjednávací techniky, vše vychází z praxe. Pokud toto nazýváte "naučenou teorií", ok... Děkuji za konstruktivní zpětnou vazbu, Jane L. :-)“


Jana M.

hezký kurz

Reakce lektora:

“Děkuji, Jano, jsem rád, že pro Vás kurz byl přínosný. Vít“