Jana Pechová

Kurz mi poskytl velmi cenné rady. Některé informace jsou již sice neaktuální, ale žena alespoň získá přehled o možnostech čerpání příspěvků a aktuality si může dostudovat, protože už bude vědět, co má hledat.


Anna V.

Rušil mě projev lektorky - přišla mi afektovaná a vadila mi vada řeči. Zavádějící mi rovněž přišla poslední otázka testu - určitě bych nešla hledat odbornou pomoc na www stránky paní lektorky, ale řešila bych to přímo se zaměstnavatelem, případně svým právníkem či jiným odborníkem.


Pavlína Šilerová

Úžasné rady na které jsem všude možně hledala odpovědi. Sice jsem je po několika hodinách hledání našla, ale tady je vše na jednom místě a ještě k tomu kdybych i tak potřebovala s něčím poradit můžu paní kontaktovat což je bezvadné. :)


Jitka Brhelova

Moc příjemná paní lektorka, v případě, že budu potřebovat poradit, určitě se na ni obrátím s prosbou o radu či pomoc. :)


Hedvika Halašková

Kurz byl zajímavý a líbil se mi a i více kurzů od p. lektorky by bylo fajn. Jen u otázky číslo 5 je již výše rodičovského příspěvku pro rok 2018 neaktuální, je škoda, že se kurz neaktualizuje.


Nikola Šváchová

Skvělé a užitné informace, vše srozumitelně řečeno


Lenka Chamradová

Skvělý, srozumitelný kurz nabitý užitečnými informacemi. Víc takových. Díky.


Klára P.

Potřebovala bych ještě vědět jak je to po nástupu do práce s ošetřováním člena rodiny a nároku na dovolenou.....


Simona Volrábová

Kurz se mi moc líbil, lektorka byla velice milá, a vše říkala srozumitelně, žádné odborné názvy atd. Mám ráda krátká videa, takže tento kurz mi opravdu vyhovoval a vždy jsem se mohla vrátit zpět.


Linda Šišková

Perfektní... 😍