Peter K.

Zaujímavý kurz.


Lenka K.

super, dakujem


Adam S.

zajímavé


Kateřina Kudlíková

Tento kurz byl nabyty informacemi, ktere se daji vyuzit jak v obchodni sfere tak v soukrome.
Dekuji!


Peter Lysý

Kurz byl velice poučný a přínosný a můžu ho všem doporučit. Na začátku jsem si musel trochu zvyknout na styl lektora a prezentaci. Nemělo to však vliv na celkový dojem z kurzu ani kvalitu a čas věnovaný kurzu hodnotím velice pozitivně. Určitě budu získané vědomosti aplikovat v praxi. Děkuju. PL


Milan O.

o.k.


Petr J.

Kurz tohoto typu přináší alespoň základní informace a rady, které mohou zlepšit vaši argumentaci a možnosti ovlivněni při různých jednáních. Určitě doporučuji.


Marek H.

V kurze bolo vela uziticnych informacii. Zlepsit by sa dal prednes, resp. schoponost zaujat, podat informacie putavejsou formou. Napr. namiesto flip chartu pouzit graficky lepsie spracovane priklady a pod.


Jindřich Prousek

Děkuji za kurs. Vidím jej jako shrnutí několika základních technik, nic příliš objevného. Na vlastní prezentaci a projevu je spousta prostoru pro zlepšení. Na druhou stranu velice oceňuji historky, příklady, osobní zkušenosti i dobrou práci se zdroji a výzkumy.
Absolvování tohoto kursu doporučuji začínajícímu obchodníkovi, podnikateli či makléři. Může v rozjezdu hodně pomoci.


Jan M.

Kurz jsem nebyl schopen shlédnout v celém rozsahu, protože mi přednášející nebyl sympatický a jeho projev na mne nepůsobil přesvědčivě. To je s ohledem na téma kurzu poměrně nešťastné. Přednášející zdůrazňoval přínos úsměvu při přesvědčování lidí a přitom se do té chvíle ani jednou neusmál. Po svém tvrzení se o úsměv pokusil, ale působil v tu chvíli nesmírně křečovitě.